j. diebler

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. diebler“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. diebler“.

Katastrofa: UNICS pralaimėjo dešimtą kartą iš eilės

Muša visi, kurie netingi. Taip šį sezoną būtų galima apibūdinti Kazanės UNICS ekipą. Šįkart rusai išvykoje 75:67 nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui. Viskas apsisprendė jau pirmoje rungtynių pusėje. Nors pirmasis kėlinys priklausė Kazanės komandai (21:23), tačiau antrąjį „Galatasaray“ laimėjo net 24:6 ir prieš pertrauką urėjo 16 taškų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje stipresnės komandos nebuvo, jis baigėsi 12:12. Ketvirtąjį 18:26 laimėjo UNICS, tačiau tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.
2017-03-22

Jonas Mačiulis sužaidė sezono rungtynes, tačiau „CSKA“ išplėšė pergalę prieš „Real“

Net 12 tūkstančių rusų susirinko į Maskvoje vykusią vietos „CSKA“ ir Madrido „Real“ dvikovą. Šeimininkai nenuvylė – Nando De Colo šou lėmė pergalę 91:90. Pirmąjį kėlinį „karališkieji“ laimėjo net 26:17, tačiau tada Maskvos ekipa pagerino gynybą ir prieš pertrauką jau pirmavo 49:38. Rungtynių pabaiga buvo įtempta, tačiau vis dėlto „CSKA“ išplėšė pergalę. „CSKA“: N. De Colo (6 atk. kam., 35 naud. bal.) 28, M. Teodosič (6 rez. perd., 6 kl.) 15, N. Kurbanov (8 atk. kam.