Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas rakitičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas rakitičius“.

Rakitičius: nesu bulvių maišas, pats nuspręsiu savo ateitį

Ivanas Rakitičius nėra tikras, ar po sezono tęs karjerą „Barcelona“ klube. Sezono pradžioje pagrindinio saugo rolę komandoje praradęs kroatas jau buvo pradėjęs galvoti apie išvykimą sausio mėnesį, tačiau kiek vėliau jo vaidmuo vėl išaugo ir tai nulėmė sprendimą likti komandoje. I. Rakitičiaus kontraktas su „Barcelona“ galioja iki kitų metų vasaros, tačiau jis dėl to galvos nesuka. „Nesu bulvių maišas. Pats nuspręsiu, kokia bus mano ateitis, – „Mundo Deportivo“ leidiniui sakė I. Rakitičius.
2020-04-14

Pasaulio čempionato finalas: akiai patrauklaus reginio laukia ne visi

Futbolo aistruolių laukia neeilinis savaitgalis. Šeštadienį dėl trečiosios pasaulio čempionato vietos žais anglai ir belgai. Sekmadienį – turnyro desertas. Finale ietis sukryžiuos kroatai bei prancūzai. Ne visos portalo tv3.lt kalbintos šalies futbolo legendos tikisi gražaus finalo. Nebus patrauklus akiai „Finale kiekvienos klaidos kaina bus itin didelė. Tokiose rungtynėse labai gražių, rezultatyvių rungtynių sunku tikėtis.
2018-07-13

Po įtemptų rungtynių – apsinuoginusio I. Rakitičiaus žinutė anglams

Pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje sensacingą pergalę pasiekusios Kroatijos rinktinės lyderis Ivanas Rakitičius prieš dvikovą kentė 39 laipsnių temperatūrą. Visgi „Barcelona“ klubo saugas rado savyje jėgų žengti į aikštę, o po pergale pasibaigusių rungtynių atskleidė, kad jo peršalimą kaip mat išgydė atsainus anglų požiūris į savo oponentus. Po rungtynių I. Rakitičius „Lužnikų“ stadione netvardė savyje džiaugsmo ir likęs tik po kelnaičių džiaugėsi istorine Kroatijai pergale.
2018-07-12

Kroatai pasiuntė pasaulio vicečempionus į nokdauną

Pasaulio futbolo pirmenybėse Rusijoje – dar vienas netikėtumas. Stipriai galimybes patekti į aštuntfinalį komplikavosi planetos vicečempionė Argentinos rinktinė. Ji ketvirtadienį Žemutiniame Naugarde 0:3 (0:0) pralaimėjo Kroatijos komandai. 53-ąją minutę įmušė Ante Rebičius, 80-ąją – Luka Modričius, 91-ąją – Ivanas Rakitičius. Kroatijos ekipa laimėjo antrąsias D grupės rungtynes. Prieš tai kroatai Kaliningrade tokiu pat rezultatu nugalėjo Nigerijos futbolininkus.
2018-06-21

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

„Barcelona“ užtikrintai žengė į taurės turnyro ketvirtfinalį

„Barcelona“ ketvirtadienį Ispanijos futbolo taurės rungtynėse be gailesčio sudaužė Vigo „Celta“ – 5:0 (4:0). Ši pergalė atvėrė duris į varžybų ketvirtfinalį. Mačą dubliu atidarė Lionelis Messi. Jis 13 ir 15 minutėmis įmušė po Jordi Albos perdavimų. 28-ąją futbolininkai apsikeitė vaidmenimis – L. Messi asistavo, o J. Alba pelnė įvartį. 31-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 87-ąją – Ivanas Rakitičius.
2018-01-12

Šventinis „El Clasico“: nuostabi kontrataka ir raudona kortelė

Vieną didžiausių pasaulio futbolo švenčių laimėjo „Barcelona“. Ji šeštadienį „El Clasico“ rungtynėse svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo principinius varžovus – Madrido „Real“ futbolininkus. „Barcelona“ kontroliuoja padėtį Ispanijos čempionato turnyro lentelėje, tad atakuoti privalėjo šeimininkai. Jie ilgai netruko – tikslas pasiektas 2-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo.
2017-12-23

„Barca“ į pergalę atvedė Leo Messi „hetrikas“

Futbolo vunderkindas Lionelis Messi užsiautė šeštadienį Barselonoje. Argentinietis įmušė tris įvarčius, o jo komanda namie 5:0 (2:0) sutriuškino to paties miesto „Espanyol“. L. Messi įvarčius mušė 26, 35 ir 67 minutėmis. Argentiniečio pradėtą darbą pratęsė ir pabaigė Gerardas Pique (87 min.) bei Luisas Suarezas (90 min.). Po du rezultatyvius perdavimus atliko Ivanas Rakitičius ir Jordi Alba, vieną – komandoje debiutavęs Ousmane’as Dembele.
2017-09-10

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.