imanas shumpertas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „imanas shumpertas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „imanas shumpertas“.

Dominuojantis Jono Valančiūno žaidimas ir pirmasis sezono tritaškis padėjo nugalėti čempionus

Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ NBA čempionų tvirtovėje 98:83 nugalėjo Klivlando „Cavaliers“. Lietuvis prie pergalės prisidėjo naudingu žaidimu ir pirmuoju sezono tritaškiu. Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir 5-ąją minutę pirmavo 10:5. „Cavaliers“ krepšininkai buvo persvėrę rezultatą (15:14), bet daugiau pasipriešinti nesugebėjo.
2017-04-13

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

Klivlando „Cavaliers“ ekipa žengė tvirtą žingsnį pagrindinio NBA finalo link

Antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo rungtynėse Klivlando „Cavaliers“ klubas penktadienį svečiuose 18,6 tūkst.