Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. adomavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. adomavičiūtė“.

Apmaudą liejusi Adomavičiūtė: „Gaila pasiduoti, kai mano sąžinė yra švari“

Lietuvos irkluotoja Ieva Adomavičiūtė įsivėlė į dopingo skandalą. Merginos kraujyje buvo rasta neleistinų medžiagų, dėl kurių buvo gauta dvejų metų diskvalifikacija. Vasario 8 d. I.Adomavičiūtė išgirdo Antidopingo taisyklių pažeidimo bylų nagrinėjimo komisijos sprendimą – 2 (dvejų) metų trukmės diskvalifikacija.
2021-02-09

Ieva Adomavičiūtė ir Saulius Ritteris Rygoje gerino pasaulio rekordus

Lietuvos žiemos čempionato laimėjotais tapę Ieva Adomavičiūtė ir Saulius Ritteris apsilankė Latvijos sostinėje Rygoje, išbandė jėgas kaimynų rengiamose pusės maratono varžybose ir abu ne tik tapo čempionais, o ir pagerino pasaulio rekordus. I. Adomavičiūtė 21 km 97 m treniruokliu įveikė per 1 val. 19,10,8 min., o ankstesnysis rekordas nuo 2015-ųjų priklausė amerikietei Esther Lofgren (1 val. 20,12,1 min.). I. Adomavičiūtei šiuo metu priklauso ir šešių km irklavimo rekordas – 20 min.
2017-12-14

Šeštadienį Trakuose – Lietuvos žiemos čempionatas

Irklavimo gerbėjai šeštadienį Trakuose turės paskutinę galimybę išvysti besivaržančius geriausius Lietuvos irkluotojus. Gruodžio 2-ąją, nuo 12 val., Trakų irklavimo bazėje (Karaimų g. 73) vyks 2017 metų Lietuvos irklavimo žiemos čempionatas. 12 val. prie treniruoklių sės 500 m distancijoje besivaržysiantys 14 metų ir jaunesni sportininkai, 13 val. 10 min. – 1 km distanciją išbandysiantys 16-mečiai, o 14 val. 25 min. – 2 km distancijoje besivaržysiantys 18-mečiai.
2017-11-30

Lyderiai konkurentams priartėti neleido

Sekmadienį baigėsi 2017 metų Lietuvos irklavimo čempionatas. Suaugusiųjų varžybų antrąją dieną startavo dvi šių metų pasaulio čempionate dalyvausiančios komandos – moterų porinė dvivietė ir vyrų porinė keturvietė. Moterų porinių dviviečių finale Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė distanciją įveikė per 6 min. 59,1 sek. ir beveik minute aplenkė antrąją vietą užėmusias Ugnę Juzėnaitę ir Kamilę Žilionytę.
2017-08-20

Lietuvos merginos Šveicarijoje liko be medalių

Trečiojo pasaulio taurės varžybų etapo medalių nepavyko iškovoti Lietuvos irkluotojoms Ievai Adomavičiūtei ir Mildai Valčiukaitei. Jos sekmadienį Šveicarijoje vykusiame porinių dviviečių finale liko penktos. Lietuvės 2000 metrų įveikė per 6 minutes 57,85 sekundės. Ieva bei Milda gerai startavo, po 300 metrų išsiveržė į priekį ir plaukė greičiausiu tempu. Tačiau po dar tokios pat distancijos lietuvių greitis buvo mažiausias.