hockey punks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hockey punks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hockey punks“.

Buvęs „Hockey Punks“ žaidėjas išvyko į Putino organizuojamą ledo ritulio šventę

Į Rusijos prezidento Vladimiro Putino Kazanėje organizuojamas „Ateities žaidynes“ išvyko net šeši Latvijos ledo ritulininkai, tarp kurių ir Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ komandoje rungtyniavęs Martinas Lavrovas.  M. Lavrovas yra vienintelis „Optibet“ Baltijos ledo ritulio čempionate rungtyniavęs latvis. Jis jau sezono metu prisijungė prie „Hockey Punks“ ir per 14 rungtynių surinko 12 naudingumo balų.
2024-02-23

Pranašumo neišlaikiusi „Hockey Punks“ pralaimėjo dar vienas rungtynes

OHL Baltijos ledo ritulio čempionate „7bet-Hockey Punks“ patyrė apmaudų pralaimėjimą. Ketvirtadienį vilniečiai po nesėkmingo trečiojo kėlinio 4:6 nusileido „Kurbads“ atstovams. Nepaisant lygaus žaidimo pirmajame kėlinyje, įvarčiai krito tik į „7bet-Hockey Punks“ vartus. Rungtynių starte tikslą pasiekė Artūras Ozolinšas (03:17, rez. perd. Aleksandras Novikovas), o prieš jo pabaigą daugumą realizavo Aleksandras Novikovas (16:09, rez. perd.
2023-12-21

Dešimtas pralaimėjimas iš eilės: „Hockey Punks“ minimaliai nusileido „Prizma“ komandai

„7bet-Hockey Punks“ klubui OHL Baltijos čempionate teko patirti jau dešimtąją nesėkmę iš eilės. Šeštadienį Rygoje „7bet-Hockey Punks“ atstovai metė rimtą iššūkį „Prizma“ komandai, bet galiausiai iki taškų jiems pritrūko vieno įvarčio: patirtas pralaimėjimas rezultatu 3:4. Rungtynių šeimininkai šiose rungtynėse pelnė pirmuosius tris įvarčius, bet nusileisti nesiruošę vilniečiai sugebėjo pelnyti du įvarčius be atsako ir priartėti prie oponentų iki vieno įvarčio.
2023-10-21

Vilniuje „Hockey Punks” laukia OHL čempionų egzaminas

Šiandien Baltijos ledo ritulio lygos OHL pirmenybėse Vilniuje „7bet – Hockey Punks” komandą egzaminuos praėjusio sezono lygos čempionai – Jelgavos „Zemgale” ledo ritulininkai. Tai jau antrosios sostinės komandos rungtynės turnyre - praėjusią savaitę sezono startą vainikavo permaininga dvikova su amžinais varžovais iš Kauno, kurioje nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos.
2023-09-14

Prieš OHL Baltijos čempionatą pristatyti klubų tikslai ir būsimo sezono gairės

Antradienį buvo surengta Optibet Baltijos ledo ritulio čempionato spaudos konferencija, kurioje buvo pristatyti komandų tikslai, biudžetai ir žaidėjų sudėtys.
2023-09-06

Kaune lijo rekordais: „Kaunas City“ ledo ritulininkai latviams atseikėjo 20 įvarčių

Įspūdinga pergale sezoną Optibet ledo ritulio lygos reguliariajame sezone baigė „Kaunas City“ komanda, kuri pagerino ne vieną šio sezono lygos rekordą. Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse Kaune vietos ledo ritulininkai net 20:0 sutraiškė „DLSS/Dinaburga“ atstovus. Šioje dvikovoje „Kaunas City“ pasiekė sezono lygos įvarčių rekordą, iškovojo didžiausią pergalę bei pakartojo rezultatyviausio kėlinio pasiekimą, kurie visi iki tol priklausė Rygos „Dinamo“ klubui.
2023-02-25

Sėkmingas rungtynių finišas leido „7bet-Hockey Punks“ iškovoti svarbią pergalę

Optibet ledo ritulio lygoje Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ klubui teko gerokai pavargti rungtynėse su lygos autsaidere, bet sėkmingas trečiojo kėlinio finišas leido jiems iškovoti labai svarbią pergalę.
2023-02-17

„Kaunas City“ pirmą kartą šiame sezone nugalėjo „Hockey Punks“ komandą

Optibet ledo ritulio lygoje „Kaunas City“ komandai pavyko pirmą kartą šiame sezone palaužti Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkus. Po trijų iš eilės nesėkmių prieš savo varžovus „Kaunas City“ šeštadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje nutraukė šią seriją ir nugalėjo varžovus 3:2. Tai buvo paskutinė šių komandų akistata reguliariajame OHL sezone.
2023-02-02

Ledo ritulio sausio apžvalga: identiška lietuviškų klubų situacija

Pasibaigus sausiui iki Optibet ledo ritulio lygos reguliaraus sezono finišo beliko vos vienas mėnuo. Po praėjusio mėnesio siūlome pasižvalgyti į svarbiausius akcentus lygoje naujausiose OHL apžvalgoje. Po sausio dar labiau išryškėjo OHL reguliaraus sezono turnyrinės lentelės viršūnės paveikslas.
2023-02-02

„7bet-Hockey Punks“ dar kartą pralaimėjo Latvijoje

Optibet ledo ritulio lygoje dar vieną nesėkmę patyrė „7bet-Hockey Punks“ komanda. Antradienį Rygoje vilniečiai 2:8 nepasipriešino „Prizma“ klubui. Tai buvo jau ketvirtoji „7bet-Hockey Punks“ nesėkmė iš eilės. Jau pirmąją rungtynių minutę „7bet-Hockey Punks“ gavo progą daugumai ir nors jie jos neišnaudojo, netrukus Tadas Kumeliauskas įkirto į pavojingą zoną ir iš ten atliko neatremiamą metimą į „Prizma“ vartus (03:30, rez. perd.