harry maguire

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „harry maguire“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „harry maguire“.

Maguire apie Anglijos galimybę laimėti čempionatą: „Tikime, kad tai įmanoma“

Jau šeštadienį Anglijos rinktinė stos į Pasaulio taurės Katare ketvirtfinalio kovą prieš Prancūzijos rinktinę. Artėjant šioms rungtynėms, Anglijos rinktinės žaidėjas Harry Maguire sako, kad Anglijos futbolininkai jaučiasi taip, lyg privalėtų laimėti šį turnyrą, o tai yra esminis komandos mentaliteto pokytis, lyginant su praėjusių pasaulio čempionatu. Jeigu Anglija įveiks Prancūziją, tuomet pusfinalyje, kurį jie pasiekė prieš ketverius metus Rusijoje, jų lauktų Marokas arba Portugalija.
2022-12-08

Oficiali „Euro 2020“ komanda: pateko aštuoni finalo dalyviai

UEFA techninių stebėtojų komanda paskelbė Euro 2020 vienuolikę, kurioje vietos atsirado 5 čempionais tapusiems Italijos žaidėjams, 3 anglams, bet joje nėra rezultatyviausio čempionato žaidėjo Cristiano Ronaldo. Iš Italijos rinktinės į vienuolikę pateko vartininkas ir geriausias turnyro žaidėjas Gianluigi Donnarumma bei žaidėjai Leonardo Bonucci, Leonardo Spinazzola, Jorginho ir Federico Chiesa.
2021-07-13

„Man Utd“ kapitono atostogos Graikijoje – muštynės ir areštas

„Man Utd“ kapitonas ir brangiausias pasaulio gynėjas Harry Maguire'as ilgam prisimins savo atostogas Graikijoje. Kaip skelbia Graikijos žiniasklaida, 27 metų futbolininkas su keliais draugais ketvirtadienio vakarą įsivėlė į konfliktą su kitais poilsiautojais iš Anglijos prie baro. Pranešama, kad kompanija santykius aiškinosi kumščiais. Į vietą atvykę policijos pareigūnai bandė išskirti grupelę, bet pats žaidėjas priešinosi sulaikomas.
2020-08-21

„Man Utd“ gynybos ramstis rėžė: pakalbėsime po penkerių metų

„Manchester United“ naujokas Harry Maguire‘as tvirtina, kad į šį klubą atvyko ilgam, todėl ir jo darbas turėtų būti vertinamas tik po penkerių metų. Šią vasarą H.Maguire‘as po ilgų spekuliacijų paliko „Leicester City“ bei už rekordinę gynėjui maždaug 90 mln. eurų sumą persikėlė į „Manchester United“. Šis futbolininkas iškart atsidūrė po padidinamuoju stiklu ir jį imta lyginti su vienu geriausiu gynėju pasaulyje Virgiliu Van Dijku.
2019-10-10

Galvomis įvarčius mušę anglai – pasaulio čempionato pusfinalyje

Harry Maguire’as ir Dele Alli pelnė įvarčius galvomis ir atvedė Anglijos rinktinę į pasaulio čempionato pusfinalį. Anglai Samaroje 2:0 (1:0) nugalėjo švedus. Rungtynės prasidėjo atsargiai. Anglijos komanda kontroliavo kamuolį, o Švedijos futbolininkai pavyzdingai gynėsi. Anglai į priekį išsiveržė sužaidus pusvalandį. 30-ąją minutę Ashley Youngas pakėlė kampinį, o įvartį galva pelnė H. Maguire’as (1:0). Anglijos rinktinė paskutinę kėlinio minutę galėjo padvigubinti skirtumą.
2018-07-07

Garethas Southgate’as suteikė šansą trims jaunuoliams

Trys jauni anglai – 20-mečiai Tammy Abrahamas ir Joe Gomezas bei 21-erių Rubenas Loftusas-Cheekas – pirmąkart pakviesti į nacionalinę rinktinę. „Komandų trenerių prašiau būti drąsiems ir pasitikėti jaunimu. Manau, turiu daryti tą patį“, – sprendimą aiškino vyriausiasis Anglijos komandos treneris Garethas Southgate’as. Į rinktinę po traumų grįžta gynėjas Danny Rose’as ir puolėjas Jamie Vardy.
2017-11-02

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

„Premier“ lygoje pro raktų skylutes išlindo „Liverpool“ ir „Southampton“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sunkias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Southampton“ futbolininkai. „Liverpool“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Po „Crystal Palace“ gynėjų klaidos įmušė Sadio Mane. Varžovus pranoko buvę čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš „Brighton and Hove Albion“. 1-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, 54-ąją – Harry Maguire’as.
2017-08-19

Uraganinis startas: septynių įvarčių fiestoje – fantastiška „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lyga startavo uraganiniu puolimu. Penktadienį pirmosiose sezono rungtynėse Londono „Arsenal“ namie 4:3 (2:2) palaužė „Leicester City“. Mačo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 2-ąją minutę Hectoras Bellerinas atliko perdavimą centro link. Ten Mohamedas Elneny pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur pirmąjį „Premier“ lygos sezono tikslų smūgį atliko Alexandre’as Lacazette’as (1:1). Šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė.
2017-08-11

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.