hammamet open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hammamet open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hammamet open“.

Laurynas Grigelis baigė savo pasirodymą varžybose Tunise

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis patyrė nesėkmę Tunise vykstančiame „Hammamet Open“ turnyre. Lietuvis neatsilaikė prieš antrojo tūkstantuko tenisininką Kirilą Dimitrijevą 3:6, 6:4, 2:6. L. Grigeliui tai buvo antrasis mačas ant grunto dangos bei pirmoji nesėkmė. Iš viso šį sezoną lietuvis patyrė savo devintąjį pralaimėjimą iš 26 mačų, o „Futures“ serijos varžybose du sykius žaidė pusfinalyje. Šiame mače jis laimėjo 43 proc. savo pirmųjų padavimų ir padarė penkias dvigubas klaidas.
2017-04-20

Lukui Mugevičiui nepavyko pasiekti „Hammamet Open“ turnyro finalo

Trečioji Lietuvos raketė Lukas Mugevičius baigė pasirodymą Tunise vykstančiame „Hammamet Open“ turnyre. Šeštadienį 21-erių lietuvis pusfinalyje po kiek daugiau nei valandą trukusios kovos 6:1, 6:4 nusileido trečią skirstymą turinčiam ispanui Polui Toledo Bague. Iki pusfinalio nukeliavęs L.Mugevičius užsitikrino 6 ATP reitingo taškus ir 502 JAV dolerius. Trečiąją Lietuvos raketę nugalėjęs ispanas dėl nugalėtojo titulo susikaus su portugalų Joao Domingueso ir Fredo Gilo poros nugalėtoju.
2016-11-12

Pritrūko vieno žingsnelio: Luko Mugevičiaus ir portugalo duetas pralaimėjo finale

Trečiosios Lietuvos raketės Luko Mugevičiaus ir Goncalo Oliveiros duetui „Hammamet Open“ turnyro Tunise užbaigti sėkmingai nepavyko. Lietuvio ir portugalo duetas pralaimėjo antriems pagal skirstymą Felipei Cuncha Silvai ir Fredui Gilui rezultatu 6:7 (2:7), 6:7 (5:7). Už patekimą į „Hammamet Open“ turnyro finalą L.Mugevičiui ir G.Oliveirai atiteko 10 ATP dvejetų reitingo taškų ir 360 JAV dolerių čekis. Šiame susitikime lietuvio ir portugalo tandemas laimėjo 71 proc.
2016-11-05

Lukas Mugevičius pateko į „Hammamet Open“ ketvirtfinalį

Trečioji Lietuvos raketė Lukas Mugevičius tęsia sėkmingą pasirodymą Tunise vykstančiame „Hammamet Open“ turnyre. Lietuvis ketvirtadienį nugalėjo atrankos turnyro dalyvį Francisco Cabralį (ATP-1346) rezultatu 2:6, 6:3, 6:1 ir pateko į ketvirtfinalį. Tenisininkas iš Lietuvos jau užsitikrino 2 ATP reitingo taškus bei 292 JAV dolerių piniginę premiją. Ketvirtfinalyje jis susitiks su Julieno Cagnina (ATP-701) ir Dragoso Dima (ATP-310) poros nugalėtoju. Šiame susitikime jis laimėjo 78 proc.
2016-11-03

Laurynas Grigelis Tunise tapo „Hammamet Open“ čempionu

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo savo 18 „Futures“ serijos trofėjų karjeroje. Lietuvis per šiek tiek daugiau nei valandą nugalėjo 545 vietą pasaulio reitinge užimantį Frederico Gilą rezultatu 6:0, 6:1. Šiame susitikime tenisininkas iš Lietuvos laimėjo net 88 proc. savo pirmųjų padavimų ir penkis kartus palaužė varžovą. L.Grigelis Tunise rungtyniauja jau trečią savaitę ir per tą laiką iškovojo du titulus.
2016-10-23

Laurynas Grigelis – „Hammamet Open“ finale

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis antrą kartą per tris savaites pateko į „Hammamet Open“ turnyro finalą. Šį kartą pusfinalyje lietuvis nugalėjo Joao Monteiro (ATP-736) rezultatu 6:3, 6:4 ir sekmadienį kausis dėl dar vieno sezono trofėjaus. L.Grigelis Tunise rungtyniauja jau trečią savaitę iš eilės. Praėjusią savaitę jo pasirodymas nutrūko pusfinalyje, o prieš tai jis iškovojo pagrindinį šių varžybų titulą. Šiame susitikime laimėjo 66 proc.