guingamp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guingamp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guingamp“.

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

Prancūzijos čempionai atsiliko 0:2, bet laimėjo

Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“. Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore. „Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.
2018-02-05

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Be pralaimėjimų: PSG žvaigždynas nugalėjo ir Prancūzijos čempionus

14 rungtynių ir nė vieno pralaimėjimo. Taip Prancūzijos futbolo lygoje žygiuoja Paryžiaus „Saint-Germain“. Pirmenybių lyderis sekmadienį svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo čempiono titulą ginantį „Monaco“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Edinsonas Cavani. 52-ąją minutę rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Neymaras. „Monaco“ viltis 81-ąją minutę buvo grąžinęs Joao Moutinho, bet šeimininkai pralaimėjo – 1:2. PSG (38 taškai) pirmauja Prancūzijos čempionate.
2017-11-27

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Prancūzijos čempionai vargo su „Metz“

Prancūzijos lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis „Monaco“. Jis trečiojo turo rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) rungtynių pabaigoje palaužė „Metz“. Pergalingą įvartį 78-ąją minutę po Rachido Ghezzalo perdavimo pelnė Radamelis Falcao. Rungtynėms nebuvo registruotas Kylianas Mbappe, apie kurio išvykimą iš Monako kalbama vis dažniau. „Monaco“ pirmajame ture 3:2 palaužė „Toulouse“, antrajame – 4:1 „Dijon“. „Metz“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas.
2017-08-18

Neymaras debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

Istorinis momentas Prancūzijoje. Debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Paryžiaus „Saint-Germain“ brazilą įsigijo už 222 milijonus eurų. Puolėjas pirmosiose savo rungtynėse pademonstravo klasę – įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Neymaras tiksliai smūgiavo 82-ąją minutę. 62-ąją brazilas asistavo komandos draugui Edinsonui Cavani. 52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Guingamp“ narys Jordanas Ikoko.