getafe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „getafe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „getafe“.

Joselu pelnytas dublis leido „Real“ sugrįžti į Ispanijos lygos viršūnę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.  Į priekį svečius išvedė Joselu, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Dominavę „Real“ rezultatą padvigubino iškart po pertraukos, kai tas pats Joselu 56-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime gražiu smūgiu pelnė įvartį. Svečiai žaidė užtikrintai, o „Getafe“ dar kartą smūgiavo į skersinį.
2024-02-02

Dešimtyje žaisti likęs „Atletico“ paskutinėmis minutėmis apmaudžiai išleido pergalę iš rankų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių akistata tarp Madrido „Atletico“ ir „Getafe“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.  Rodrigo Riquelme 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Memphis Depay‘us 28-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Soria užtikrintai atrėmė kamuolį. Stefanas Savičius 38-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir šeimininkai liko žaisti dešimtyje.
2023-12-20

Dramatiškas išsigelbėjimas 95-ąją minutę: Bellinghamo pelnytas įvartis išplėšė „Real“ pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Getafe“ futbolininkus. Borja Mayoralis 11-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Getafe“ ekipą į priekį 1:0.  Luka Modričius 33-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau Davidas Soria meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-09-02

Progų neišnaudojusi „Barcelona“ sužaidė lygiosiomis su „Getafe“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Getafe“ ir „Barcelonos“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Muniras El Haddadi 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Enesas Unalis 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Raphinha 25-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-04-16

Ankstyvą įvartį pelnęs „Real“ klubas Ispanijoje iškovojo minimalią pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus. Ederis Militao 3-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Rodrygo 40-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko. Aurelienas Tchouameni 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.
2022-10-09

„La Liga“ starte – ankstyva raudona kortelė ir „Valencia“ pergalė

Penktadienį startavusiame Ispanijos „La Liga“ naujame sezone „Valencia“ rungtyniavo dešimtyje, tačiau vis tiek namuose 1:0 sugebėjo nugalėti „Getafe“ komandą. Jau 3-ią susitikimo minutę Hugo Guillamonas Sanmartinas buvo nubaustas raudona kortele ir „Valencia“ liko žaisti dešimtyje. Visgi jau po aštuonių minučių Carlosas Soleras realizavo 11 metrų baudinį ir tai buvo vienintelis rungtynių įvartis, leidęs šeimininkams džiaugtis pergale.
2021-08-14

Ispanijoje „Atletico“ ir toliau neklumpa

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje. Tikslaus perdavimo sulaukęs Thomas Lemaras 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Luisas Suarezas 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Yannickas Carrasco 25-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau svečiai sėkmingai nutraukė varžovų išpuolį.
2020-12-30

„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2020-12-23

„Getafe“ prezidentas: nieko nėra svarbiau nei sveikata

Futbolo pasaulį kasdien vis labiau paralyžiuojantis koronavirusas griauna ir UEFA Europos lygos planus. Jau paskelbta, kad dalis aštuntfinalio susitikimų bus sužaisti už uždarų durų, tačiau trečiadienį paaiškėjo, kad vienerios rungtynės turėtų apskritai neįvykti.
2020-03-11

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.