genovaitė kazlauskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „genovaitė kazlauskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „genovaitė kazlauskienė“.

Baidarininkas Aleksandras Ambotas Naujojoje Zelandijoje iškovojo šešis aukso medalius

Puikų pasirodymą Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse tęsia Lietuvos sportininkai. 11 medalių iškovojo Lietuvos baidarininkai – Sigitas Bulovas, Gintautas Šlaškus ir Aleksandras Ambotas. Šešis kartus šių žaidynių čempionu tapo A. Ambotas. Jis 60–64 metų amžiaus grupėje buvo nepralenkiamas 1000, 500 ir 200 m rungtyse plaukdamas vienviete baidare ir kartu su G. Šlaškumi – dviviete. G. Šlaškus bronzą iškovojo 55–59 metų amžiaus grupės 200 m distancijoje.