gabrielė andrašiūnienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielė andrašiūnienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielė andrašiūnienė“.

Europos orientavimosi čempionė Andrašiūnienė apgynė Lietuvos čempionės titulą

Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais sezonas šiais metais startavo neįprastai anksti, nes už savaitės Portugalijoje prasideda Europos čempionatas. Pirmajame Lietuvos čempionatų etape išdalinti medaliai  sprinto ir ilgos trasos varžybose. Ignalinos apylinkėse vykusiose lenktynėse įvairaus amžiaus grupėse varžėsi daugiau nei 250 sportininkų. Pirmąją varžybų dieną Ignalinos mieste vykusioje sprinto distancijoje didelės intrigos nebuvo.
2023-04-18

Namų sienos atnešė fortūną: Andrašiūnienė iškovojo Europos čempionės titulą

Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Ignalinoje sėkmė nusišypsojo Gabrielei Andrašiūnienei – stabilius rezultatus visą distanciją demonstravusi lietuvė iškovojo čempionės titulą. Individuali ilgoji rungtis vyko itin sudėtingoje ir kalvotoje Ignalinos vietovėje, Lietuvos žiemos sporto centro apylinkėse, kur dalyviams teko užvažiuoti į ne vieną kalnų slidinėjimo kalną.
2022-05-21

Tarp Lietuvos dviračių kroso čempionų – ir Europos orientavimosi sporto vicečempionė

Sekmadienį Vilniuje, Žirmūnų paplūdimyje, surengto Lietuvos dviračių kroso (CX) čempionato nugalėtojais moterų ir vyrų elito grupėse tapo Gabrielė Andrašiūnienė („S-Sportas“) ir Venantas Lašinis (Klaipėdos „Viesulo“ SC), o jaunių vaikinų grupėje čempionu tapo Gabrielius Kundrotas („Greitis“/Panevėžio SC). Neseniai Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionato sidabro ir bronzos medalius iškovojusi 29 metų G. Andrašiūnienė 6 ratus po 2,36 km. įveikė per 51 min. 11,8 sek.
2021-10-25

Lietuvos orientacininkė Gabrielė Andrašiūnienė tapo Europos vicečempione

Portugalijoje prasidėjo Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse vyksiančiose Europos pirmenybėse iš viso dalyvauja 13 Lietuvos orientacininkų. Jau pirmąją elito sportininkų varžybų dieną Lietuvos rinktinei pavyko iškovoti medalį. Vidutinėje trasoje Europos vicečempione tapo Gabrielė Andrašiūnienė. Apie 16,3 km trasą su 20 kontrolinių punktų, G. Andrašiūnienė įveikė per 45 min. 11 sek. Nuo pirmos vietos lietuvę skyrė vos 16 sek.
2021-10-09

Kitą savaitę Vilniuje – pasaulio kalnų dviratininkų pirmenybės

Pirmą kartą istorijoje Lietuvoje bus rengiamos pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais pirmenybės. Rugpjūčio 20–26 dienomis Vilniaus apylinkių miškuose pajėgiausi planetos orientacininkai kovos dėl pasaulio čempionų titulo. Lietuvos rinktinę sudarys 23 sportininkai – 11 iš jų varžysis jaunimo iki 20 metų grupėse.