gabija šegždaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabija šegždaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabija šegždaitė“.

Lietuvės patyrė pralaimėjimą, bet išsaugojo pirmąją vietą grupėje

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės 76:66 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio komandos pranašumą. Lietuvės prastai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo 20-ies taškų deficitą (26:46). Mūsiškėms pralaimėjimas didesniu nei 24-ių taškų skirtumu reiškė, jog jos grupėje užimtų trečiąją vietą ir toliau kautųsi dėl 9–16 pozicijų.
2018-08-09

Lietuvės Europos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate pergalių seriją pratęsė Lietuvos rinktinė. Antrosiose rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 78:73 (19:18, 20:9, 20:26, 19:20) įveikė Izraelio komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas turnyre. Lietuvės pergalingą pranašumą įgijo antrajame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 20:9. Antrojoje susitikimo dalyje varžovėms pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau pergale džiaugėsi lietuvės.
2018-07-08

Lietuvės Europos čempionatą pradėjo pergale po pratęsimo

Europos merginų jaunimo (U20) krepšinio čempionato B diviziono kovas pradėjo Lietuvos rinktinė. Pirmosiose rungtynėse Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 80:77 (15:20, 13:19, 18:12, 23:18, 11:8) per pratęsimą įveikė Ukrainos rinktinę. Varžovės pirmavo viso susitikimo metu ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 11-os taškų persvarą. Ją rungtynių pabaigoje lietuvėms pavyko panaikinti.
2018-07-07

Arvydas Sabonis: mūsų tikslas – išauginti vyrų ir moterų nacionalinių rinktinių žaidėjus

Šį sezoną Lietuvos krepšinio federacijai liko vienintelis, bene svarbiausias renginys – Europos vyrų krepšinio čempionatas. Pagal jo rezultatus bus galima galutinai įvertinti šiuos metus, sudėjus jaunimo, studentų, moterų ir vyrų rinktinių rezultatus. Tačiau jaunimo rinktinių rezultatus galima aptarti jau dabar. Apie juos “Mūsų krepšinis” kalbėjosi su LKF prezidentu Arvydu Saboniu.