g. dudas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. dudas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. dudas“.

Europos šalys viena po kitos naikina apribojimus – mūsų politikai atskleidžia, kodėl dar laiko suvaržymus

Europos šalys viena po kitos atšaukia koronaviruso ribojimus. Kai kurie Lietuvos parlamentarai svarsto, kad ir mums jau būtų laikas dėti tašką ir pandemiją paleisti savieigai. Jų teigimu, kai kasdien COVID-19 užsikrečia 10 tūkst. ir daugiau gyventojų, dabartinės priemonės yra praktiškai neveiksmingos, tad kokia esmė jas turėti? Danija, Švedija, Jungtinė Karalystė, Suomija, Norvegija, Airija.

Kuo daugiau užsikrėtimų, tuo geriau? Specialistai atskleidžia, kaip tai gali padėti įveikti pandemiją

Nuo pat koronaviruso ribojimų pradžios tam tikros visuomenės grupės skatino panaikinti visus reikalavimus ir tiesiog leisti visiems žmonėms persirgti. Naujų užsikrėtimų skaičiui kylant, ribojimai naikinami – jau netrukus atsisveikinsime su galimybių pasu, kalbama, kad palaipsniui gali nelikti ir kitų ribojimų. Kai kurie specialistai svarsto, kad paleidus pandemijos valdymą iš rankų ir leidus persirgti visiems gyventojams, pandemijos pabaiga ateitų greičiau.

Specialistai apie naujosios COVID-19 atmainos kelią į Lietuvą: nebūkime naivūs

Pasaulyje nustačius dar vieną galimai pavojingą koronaviruso atmainą, kai kurios šalys jau stabdo keliones iš Pietų Afrikos regiono. Lietuva taip pat imasi priemonių – griežtina atvykimo į šalį tvarką. Lietuvos specialistai spėja, kad naujoji atmaina, ko gero, jau yra išplitusi ir kituose regionuose, ne tik Pietų Afrikoje. Nors ši atmaina Lietuvoje dar nebuvo užfiksuota, specialistai beveik neabejoja – išvengti jos nepavyks.

Nauja COVID-19 atmaina sparčiai plinta tarp jaunimo ir vaikų: sunkiau įtarti, nes ligos simptomai skiriasi

Dar pernai metų gale aptikta indiškoji arba kitaip vadinama Delta koronaviruso atmaina kaip mat paplito pasaulyje. Spėjama, kad netrukus ši atmaina ims dominuoti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Vis dėlto pastebima viena tendencija – ši atmaina kur kas aktyviau plinta tarp vaikų ir jaunų žmonių. Pasaulyje siaučia indiškoji Delta koronaviruso atmaina.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų