fullham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fullham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fullham“.

Užtikrintą pergalę iškovojęs „Liverpool“ lentelėje vėl prisivijo „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau vyksta įtempta kova dėl titulo. 33-ojo turo rungtynėse išvykoje „Liverpool“ 3:1 susitvarkė su „Fulham“ klubo pasipriešinimu. Pergalė leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams pasivyti lygoje pirmavusią „Arsenal“ komandą. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į fantastišką Trento-Alexanderio Arnoldo baudos smūgį įvarčiu atsakė „Fulham“ gynėjas Timothy‘s Castagne‘as.
2024-04-21

„Fullham“ po metų pertraukos grįžta į „Premier“ lygą

Antradienį vakare paaiškėjo paskutinis kito Anglijos „Premier“ lygos sezono dalyvis. „Wembley“ stadione vykusiose rungtynėse Londono „Fullham“ 2:1 (0:0)  po pratęsimo įveikė kitą miesto ekipą „Brentford“. Per visą pagrindinį rungtynių laiką nė viena ekipa nepasižymėjo, įvarčiai pradėjo kristi tik pratęsime. 105 min. „Fullham“ gynėjas Joe Bryanas atliko fantastišką tolimą baudos smūgį ir išvedė klubą į priekį. 117 min. tas pats J. Bryanas pelnė ir antrąjį įvartį - 2:0 „Fullham“ naudai.
2020-08-05

Anglijoje – eilinė „Manchester United“ pergalė ir šuolis į ketvertuką

Eilinę pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Manchester United“ futbolininkai, pakilę į ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją. „Raudonieji velniai“ išvykoje be didesnio vargo 3:0 (2:0) sutriuškino „Fullham“ klubą. Tai buvo aštunta „ManUtd“ pergalė iš devynių galimų „Premier“ lygoje nuo tada, kai klubo treniravimą perėmė Ole Gunnaras Solskjaeras. Norvegas dar nėra patyrės pralaimėjimo. Įvarčius į „Fullham“ vartus mušė Paulis Pogba (14 ir 63 min.) bei Anthony Martialis (23 min.
2019-02-09

„Arsenal“ galingai sugrįžo į pergalių kelią „Premier“ lygoje

21-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie namie 4:1 (1:0) sutriuškino „Fullham“. Įvarčius nugalėtojams mušė Granitas Xhaka (23 min.), Alexandre’as Lacazette (55 min.), Aaronas Ramsey (79 min.) ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (83 min.). Svečiams įvartį pelnė Aboubakaras Kamara (69 min.). „Arsenal“ lieka penktoje vietoje su 41 tašku. „Fullham“ lieka priešpaskutinėje vietoje su 14 taškų.
2019-01-01

„Arsenal“ šėlsmas Anglijoje: penki įvarčiai ir šešta pergalė iš eilės

Įspūdingą sportinę formą ir toliau demonstruoja Londono „Arsenal“. Unai Emery auklėtiniai aštuntojo „Premier“ lygos turo rungtynėse išvykoje net 5:1 (1:1) nušlavė „Fullham“. Tai buvo šešta iš eilės „Arsenal“ pergalė „Premier“ lygoje. Sezoną jie pradėjo dviem pralaimėjimais. Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – „Arsenal“ į priekį išvedė Alexandre’as Lacazette (29 min.), o rezultatą išlygino Andre Schurrle (44 min.
2018-10-07

Sugrįžtančios „Premier“ lygos apžvalga: lygos naujokai ruošiasi kelti triukšmą

Penktadienį „Manchester United“ ir „Leicester“ dvikova atidarys naują Anglijos „Premier“ lygos sezoną, kuriame netrūks intrigų. Ar Jose Mourinho tikrai taps pirmuoju treneriu, kuriam bus parodytos durys? Ar raumenis sustiprinęs „Liverpool“ mes iššūkį praėjusį sezoną dominavusiems „Manchester City“ futbolininkams? Kaip seksis ambicingiems naujokams? Šie ir kiti klausimai bus atsakyti jau netrukus – „Premier“ lygos dvikovas galėsite stebėti „Viasat Sport Baltic“ kanalu ir viaplay.
2018-08-07

Baudinį atrėmęs P. Čechas išgelbėjo „Chelsea“

Vartininkas Petras Čechas 93 minutę atrėmė 11 metrų baudinį, išgelbėdamas „Chelsea“ klubui tašką Londono derbyje su „Fulham“ – rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0. Jau per pridėtą laiką Davidas Luizas baudos aikštelėje pargriovė Clintą Dempsey, tačiau pastarasis nesugebėjo realizuoti arbitro skirto baudinio – nevykusiai smūgiuotą kamuolį atmušė vartininkas, o pakartotinis akrobatinis amerikiečio bandymas buvo labai netikslus.
2011-02-15

„Fulham“ atėmė taškus iš „Manchester United“ ekipos

Sekmadienį „Premier“ lygoje vyko dar dvejos antrojo turo rungtynės. Pirmuosius taškus prarado „Manchester United“ ekipa išvykoje dvikovą su Londono „Fulham“ klubu baigusi lygiosiomis 2–2. Į Paulo Scholeso tikslų tolimą smūgį įvarčiu atsakė Simonas Daviesas, o didžioji intriga prasidėjo iki susitikimo pabaigos likus 10 minučių.
2010-08-23

Philippe`ą Senderosą ištiko Davido Beckhamo likimas

Londono „Fulham“ ekipos gynėjas Philippe'as Senderos treniruotės metu patyrė sunkią Achilo sausgyslės traumą, skelbia Anglijos spauda. Anot jos, 25 metų šveicaro trauma yra pakankamai rimta, tad jam teks gultis ant operacinio stalo, o į rikiuotę jis galėtų grįžti maždaug po penkių mėnesių. Mat tokią pačią traumą buvo patyres ir Los Andžleo „Galaxy“ bei Anglijos rinktinės saugas Davidas Beckhamas, kuris praleido planetos pirmenybes, o į rikiuotę grįš rugsėjį, po maždaug pusės metų pertraukos.