frosinone

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frosinone“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frosinone“.

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą. Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį. Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.
2023-12-23

Italijoje eilinė „Juventus“ pergalė

„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos septynios 28-to turo rungtynės. Ir toliau sėkmingai žaidžia Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Turino „Juventus“ klubas jau nepralaimi 18-kos rungtynių iš eilės ir per 18-ą rungtynių iškovojo 17-ą pergalių. Rungtynėse prieš „Atalanta“ čempionus į priekį vedė Andrea Barzagli ir Mario Lemina, pelnę įvarčius atitinkamai 24-tą ir 86-tą minutėmis. Abu įvarčius asistavo Mario Mandžukičius.
2016-03-06

„Serie A“ čempionate „Juventus“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Turine į kovą stojo lygos lyderiai, Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. „Juventus“ stadione susitiko lyderiai „Napoli“ futbolininkai, bet ant kulnų lipusi „Juventus“ ekipa. Šeimininkai prieš rungtynes Italijos čempionate demonstravo neįtikimą formą. Italijos čempionai „Serie A“ čempionate buvo laimėję net 14 rungtynių iš eilės, tuo „Napoli“ taip pat buvo gana neprastoje formoje, lyderiai žygiavo su 8 pergalėmis iš eilės.
2016-02-14

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.
2015-08-24

T. Danilevičius įvarčiu prisidėjo prie komandos pergalės Italijos taurės mače

Italijos taurės antrojo rato rungtynėse Kastelamarės „Juve Stabia“ be vargo 3-0 įveikė „Frosinone“. Prie savo aikštės šeimininkų pergalės prisidėjo ir puolėjas iš Lietuvos Tomas Danilevičius. Jo įvartis buvo užfiksuotas 45 minutę. Lietuvis rungtyniavo iki 71 mačo minutės. Jį aikštėje pakeitė vartininkas Danielis Agye. T.Danilevičiaus tikslus smūgis - 3:40 min.