franckas ribery

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „franckas ribery“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „franckas ribery“.

Prancūzas Franckas Ribery nusprendė baigti karjerą

39-ų saugas Franckas Ribery planuoja nutraukti sutartį su Italijos „Salernitana“ komanda. Patyręs žaidėjas pasiryžo baigti karjerą, apie tai skelbia žurnalistas Gianluca Di Marzio. Priminsime, kad F.Ribery prie komandos prisijungė praėjusių metų vasarą. Šį sezoną jis aikštėje pasirodė vos 2 rungtynėse ir rezultatyviais veiksmais nepasižymėjo. F.Ribery sėkmingiausi metai bėgo Miuncheno „Bayern“ ekipoje (2007-2019). Už Vokietijos klubą jis sužaidė 425 rungtynes, įmušė 124 įvarčius.
2022-10-07

Franckas Ribery apie persikėlimą į „Salernitana“: „Jei man rūpėtų pinigai, manęs čia nematytumėte“

Patyręs Prancūzijos futbolininas Franckas Ribery pakomentavo savo persikėlimą į „Salernitana“. 38-ų žaidėjas su Italijos klubu pasirašė sutartį, kuri galios iki šio sezono pabaigos. „Viskas gerai. Į šį klubą atvykau ne tam, kad iš kažko atimčiau numerį. Iki šiol jaučiuosi pakankamai motyvuotas ir esu pasirengęs tai įrodyti. Italijoje – neprastas čempionatas, čia reikia atiduoti visas savo jėgas. Gyvenu žaidimu.
2021-09-07

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

„Bayern“ ir „Borussia“ pasismagino taurės varžybose

Šeštadienį Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų pirmajame etape pasismagino favoritės – Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“. Pirmoji varžovėms mušė penkis, antroji – keturis įvarčius. „Bayern“ svečiuose 5:0 (1:0) sutriuškino trečiojoje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje žaidžiančią „Chemnitzer“. Du įvarčius pelnė Robertas Lewandowski (20, 60 minutės), po vieną – Kingsley Comanas (51 min.), Franckas Ribery (79 min.) ir Matsas Hummelsas (89 min.
2017-08-13

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.
2017-04-19

Pirmasis futbolo spektaklis baigėsi „Real“ pergale

Trečiadienį Miunchene įvyko pirmasis futbolo spektaklis – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis tarp Europos grandų. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje pirmavo, bet persvaros neišsaugojo – Madrido „Real“ laimėjo 2:1 (0:1). Rungtynių pradžioje svečius į priekį galėjo išvesti Karimas Benzema. Prancūzas po vokiečio Toni Kroosas perdavimo smūgiavo galva. Kamuolys galingai atšoko nuo žemės, jį lietė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Kamuolys pakeitė kryptį ir atsimušė į skersinį.
2017-04-13

Vokietijos futbolo puošmenoje triumfavo „Bayern“

Šeštadienį Bundeslygoje sužaistos šešerios rungtynės. Centrinėje dvikovoje Miuncheno „Bayern“ 4:1 nugalėjo Dortmundo „Borussia“. Jau ketvirtąją minutę Miuncheno klubą į priekį išvedė Franckas Ribery. 10-ąją minutę „Bayern“ persvarą padvigubino Robertas Lewandowskis. Lenkas idealiai realizavo baudos smūgį ir įmušė jau 25-ąjį įvartį šį sezoną. 20-ąją minutę Raphaelis Guerreiro sušvelnino rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje įvartį mušė Arjenas Robbenas.