fiorentina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fiorentina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fiorentina“.

Dambrausko auklėtiniai sužaidė lygisoiomis su „Fiorentina“

Sezono startui besiruošiantis Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas vakar sužaidė draugiškas rungtynes su Florencijos „Fiorentina“ klubu. Nors „Fiorentina“ ilgą laiką pirmavo po tikslaus Aleksandro Kokorino smūgio, bet OFI rungtynių pabaigoje pelnė savo įvartį ir išplėšė lygiąsias rezultatu 1:1. Po šių rungtynių OFI treneris V.Dambrauskas kalbėjo su žiniasklaida: „Draugiškose rungtynėse visada svarbus yra ne rezultatas, o žaidėjų pasirodymas.
2023-08-13

„Žalgiris” pradėjo, o laimėjo – anglai: „West Ham United” – Konferencijos lygos čempionai

Anglijos klubas „West Ham United” po įspūdingos kovos iškovojo UEFA Konferencijų lygos taurę ir pelnė kelialapį į kito sezono Europos taurės turnyrą. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad UEFA Konferencijų lygos grupių etape varžėsi ir Vilniaus „Žalgiris“. „West Ham United“ 2:1 įveikė Italijos „Fiorentina“. Pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė „West Ham United” krašto puolėjas Saidas Benrahma. 67 min. rezultatą išlygino „Fioretinos“ saugas Giacomo Bonaventura.
2023-06-08

„Inter“ futbolininkai – Italijos taurės čempionai

Milano „Inter“ Italijos futbolo taurės finalo rungtynėse 2:1 nugalėjo „Fiorentina“ futbolininkus ir triumfavo šiame turnyre. Nico Gonzalezas 3-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Fiorentina“ šiame susitikime į priekį 1:0. Edinas Džeko 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-05-25

Broliukai juda: Rygos RFS išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina“

Šįvakar Latvijos čempionai Rygos RFS debiutavo UEFA Konferencijų lygos grupių etape, o jau pirmose savo rungtynėse jiems teko susiremti su Italijos „Serie A“ lygos klubu „Fiorentina“. Visų nuostabai, RFS Florencijoje atsilaikė ir, nepaisant to, kad „Fiorentina“ dominavo savo aikštėje, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Fiorentina“ šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį 56 minutę, bet RFS puolėjas Andrejus Iličius 74 minutę rezultatą išlygino.
2022-09-08

Italijoje „Inter“ išbarstė svarbius taškus kovoje dėl titulo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Milano „Inter“ ir „Fiorentina“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Lucas Torreira 50-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Fiorentina” ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Denzelis Dumfriesas 55-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Alexis Sanchezas 89-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2022-03-19

Oficialu: „Juventus“ paklojo įspūdingą sumą už rezultatyviausią „Serie A“ žaidėją

Turino „Juventus“ klubo gretas papildė rezultatyviausias Italijos čempionato žaidėjas Dušanas Vlahovičius. „Fiorentina“ puolėjas Turino ekipai kainuos apie 70 mln. eurų. Dar 8 mln. gali būti sumokėti kaip bonusai. Su 22 metų puolėju „Juventus“ pasirašė penkerių metų trukės kontraktą. D. Vlahovičius prie „Fiorentina“ prisijungė prieš ketverius metus. Per 98 mačus jis iš viso pelnė 44 įvarčius.
2022-01-29

Itališka virtuvė: 10 patiekalų, kurių nors kartą vertėtų paragauti

Didžiausia problema Italijoje, susijusi su valgymu, yra ta, kad ypatingai sunku išsirinkti, ką skanausi iš daugybės gardžių tradicinių pagrindinių patiekalų, desertų ir gėrimų. Kita problema – skrandyje per dieną telpa tik ribotas kiekis maisto, o juk viskas taip skanu, norisi dar. Jums tikrai prireiks ne vienos dienos, kad išbandytumėte bent kelis skirtingus itališkus patiekalus, suteikdami jiems papildomų natų su įvairiausiomis vyno rūšimis.
2021-05-27

Italijoje vėl klupo „Juventus“, bet į pergalių kelią grįžo lyderis „Inter“

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Fiorentina“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Erickas Pulgaras 21-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį. Dušanas Blahovičius 29-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Fiorentina“ ekipą į priekį 1:0. Aaronas Ramsey 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-25

Apvogtus savo namus išvydęs Ribery: jausmas tarsi būti apnuogintam

Kol Franckas Ribery rungtyniavo Italijos lygos rungtynėse tarp „Fiorentina“ ir „Parmos“ ekipų, į jo namus įsilaužė plėšikai.  Įsilaužimo metu iš 37 metų futbolininko namų vagys pasisavino laikrodžius, papuošalus bei garsių dizainerių kurtus rūbus bei aksesuarus.  Kol vyko rungtynės, kurias prancūzo atstovaujama „Fiorentina“ išvykoje nugalėjo 2:1, namuose nieko nebuvo.
2020-07-07

Italijos futbolo komandoje – koronaviruso protrūkis

Italijos „Serie A“ čempionate rungtyniaujanti „Fiorentina“ paskelbė apie šešis koronaviruso atvejus – trijų futbolininkų ir trijų personalo narių. Klubas pranešė, kad asmenys liks neįvardinti ir izoliuosis namuose. „Fiorentina“ vis tiek pirmąsias komandos treniruotes planuoja pradėti šią savaitę. „Fiorentina“ tapo antruoju „Serie A“ klubu, kuris patvirtino apie žaidėjų teigiamą koronaviruso testą.