european le mans series

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „european le mans series“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „european le mans series“.

Europos Le Mano čempionato lenktynių trileryje Gustas Grinbergas finišavo ketvirtas

Paulo Ricardo trasoje Prancūzijoje vykusiose Europos Le Mano čempionato (ELMS) lenktynėse G.Grinbergas finišavo per žingsnelį nuo podiumo. Jauniausias lenktynių pilotas, šešiolikmetis vilnietis su komandos draugais Lorenzo Bontempelli ir Damiano Fioravanti LMP3 kategorijos „Norma M30 Nissan V8“ automobiliu įveikė visas 4 valandų lenktynes ir finiše tik 1.484 sekundės nusileido konkurentams iš „Inter Europol Competition“. Antroje vietoje lenktynes baigė „Eurointernational“, o nugalėjo „Ultimate“ ...
2019-04-14

Po oficialių treniruočių Europos Le Mano čempionate: „Oregon team“ su G.Grinbergu pirmauja

Prancūzijoje „Paul Ricard“ trasoje vyksta pirmasis šių metų Europos Le Mano čempionato (ELMS) etapas. Profesionaliausioje ir prestižiškiausioje Europoje ištvermės lenktynių serijoje penktadienį debiutavo ir jauniausias jos visų laikų dalyvis, šešiolikmetis vilnietis Gustas Grinbergas. Kartu su dviem Italijos „Oregon team“ komandos draugais jis, 420 AG turinčiu LMP3 kategorijos „Norma M30“ bolidu, bandys sekmadienį vyksiančiose 4 valandų lenktynėse finišą pasiekti pirmoje vietoje.
2019-04-12

Lietuviai artėja link Europos geriausių

Austrijos „Redbull Ring“ trasa moderni ir saugi, bet per daug savo jėgas pervertinę vairuotojai gali prisidaryti nemažai problemų. Tą įrodė abejos šeštadienį vykusios treniruotės. Abi 90 minučių trukmės sesijos buvo pažymėtos smarkiomis avarijomis. Pirmojoje treniruotėje „pasižymėjo“ Dainiaus Matijošaičio ir visos „SVK by Speed Factory“ komandos tiesioginiai LMP3 klasės konkurentai. Italų „Villorba Corse“ komanda. Antrajame posūkyje automobilis smarkiai rėžėsi į atitvarus.