Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „estebanas oconas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „estebanas oconas“.

Optimizmu netryškusi „Formulės 1“ legenda neabejoja „Mercedes“ dominavimu

Autosporto legenda Fernando Alonso 2021 m. sugrįš į „Formulę 1“ ir atstovaus „Alpine-Renault“ komandai. Ispanas, vertindamas komandų pajėgumus, supranta, kad kitame sezone bus sunku kovoti dėl vietos ant podiumo, todėl jis visas viltis deda į 2022 m. sezoną. „Nesu nusistatęs konkretaus tikslo, kurią poziciją turiu užimti, tiesiog būtų smagu vėl užlipti ant podiumo. Šį sezoną matėme, kad kitos komandos šansų kovoti ant podiumo turėjo tik po „Mercedes“ katastrofų.
2020-12-29

Silverstone – herojiškos Sebastiano Vettelio lenktynės

„Formulės-1“ Silverstono trasoje triumfavo herojišką pasirodymą surengęs vokietis Sebastianas Vettelis su „Ferrari“. 31-erių lenktynininkas galingai startavo ir ilgą laiką pirmavo. „Ferrari“ lyderio kortas sumaišė du kartus per trumpą laiką trasoje pasirodęs saugos automobilis. Iš pradžių jis išvažiavo po Marcuso Ericssono avarijos, o vėliau – susidūrus Carloso Sainzo ir Romaino Grosjeano bolidams. Situacija trasoje pasinaudojo į pirmąją vietą šoktelėjęs Valtteri Bottas.
2018-07-08

Monake – iš pirmosios vietos startavusio Danielio Ricciardo triumfas

„Formulės-1“ Monako etapą laimėjo iš pirmosios vietos startavęs „Red Bull“ australas Danielis Ricciardo. 28-erių lenktynininkas sėkmingai pradėjo lenktynes ir ėmė tolti nuo varžovų. Vis dėlto vėliau D. Ricciardo pradėjo skųstis variklio galios stoka. Komanda pilotą informavo, kad gedimo pašalinti nepavyks. Sebastianas Vettelis ėmė sparčiai artėti, bet D. Ricciardo apgynė lyderio poziciją ir laimėjo. Australas 78 ratus įveikė per valandą, 42 minutes bei 54,807 sekundės.
2018-05-27

Pamatykite: fantastinis Hamiltono manevras – atliko trigubą lenkimą

Formulės-1 Bahreino Didžiojo prizo etapas nebuvo sėkmingiausios Hamiltono karjeros lenktynės, tačiau apie vieną iš jo epizodų kalba visas motosporto pasaulis. Keturis kartus F-1 čempionu tapęs britas lenktynes pradėjo tik iš devintosios vietos. „Mercedes“ komandos mechanikai piloto bolide turėjo pakeisti pavarų dėžę ir dėl to Hamiltonas buvo nubaustas penkių starto pozicijų bauda. Lenktynių pradžioje su Maxu Verstappenu susidūręs britas išlaikė savo devintąją poziciją.
2018-04-09

Kaip sezone, taip ir paskutiniajame etape – triumfavo „Mercedes“

Paskutinįjį „Formulės 1“ etapą, kaip ir sezoną, laimėjo „Mercedes“. Valtteri Bottas sekmadienį Abu Dabyje buvo pirmas, o Lewisas Hamiltonas – antras. Nugalėtojas 55 ratus įveikė per valandą 34 minutes 14,062 sekundės. L. Hamiltonas atsiliko 3,899 sekundės. Ant podiumo kopė ir „Ferrari“ lyderis Sebastianas Vettelis (+19,330 sekundės). Taškų taip pat iškovojo Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +45,386 sek.), Maxas Verstappenas („Red Bull“, +46,269 sek.), Nico Hulkenbergas („Renault, +85,713 sek.
2017-11-26

Paskutiniąsias lenktynes iš pirmosios vietos pradės čempionų komandos suomis

Baigėsi paskutiniojo šio „Formulės-1“ sezono kvalifikacija. Abu Dabyje triumfavo čempionų titulą užsitikrinusio „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. 28-erių suomis greičiausią ratą įveikė per minutę 36,231 sekundės. V. Bottas aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną (1 minutė 36,403 sekundės) ir „Ferrari“ lyderį Sebastianą Vettelį (1 min. 36,777 sek.). Toliau rikiavosi Danielis Ricciardo, Kimi Raikkonenas, Maxas Verstappenas, Nico Hulkenbergas, Sergio Perezas, Estebanas Oconas, Felipe Massa.
2017-11-25

„Formulės 1“ lenktynėse – dramatiškai susidėliojęs podiumas

„Formulės 1“ lenktynėse eilinę pergalę iškovojo Lewisas Hamiltonas, laimėjęs didįjį Jungtinių Amerikos Valstijų prizą. Dramatiškai susiklostė kova dėl trečiosios vietos. Nors L. Hamiltonas triumfavo šeštadienio kvalifikacijoje, jį sekmadienį iškart po starto aplenkė Sebastianas Vettelis. Britas pirmąją vietą susigrąžino septintajame rate ir daugiau lyderio pozicijos iš rankų nebepaleido. „Mercedes“ lyderis 56 ratus įveikė per valandą 33 minutes 50,991 sekundės.
2017-10-23

Atotrūkis didėja: Lewisas Hamiltonas – pirmas, Sebastianas Vettelis nefinišavo

„Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas laimėjo dar vienas lenktynes. 32-ejų britas triumfavo sekmadienį Japonijoje. Pagrindinis „Mercedes“ piloto konkurentas Sebastianas Vettelis nefinišavo. L. Hamiltonas 53 ratus įveikė per valandą 27 minutes 31,193 sekundės. „Tu šiandien buvai greitas, žmogau“, – po finišo L. Hamiltonas gyrė Maxą Verstappeną. 20-metis „Red Bull“ lenktynininkas finišo liniją kirto antras, nugalėtojui pralaimėjęs 1,211 sekundės.
2017-10-08

Malaizijoje – jaunojo Maxo Verstappeno triumfas

Pirmąją pergalę šiemet ir antrąją „Formulės-1“ karjeroje iškovojo Maxas Verstappenas. 20-metis „Red Bull“ pilotas užtikrintai laimėjo Malaizijos etapą. M. Verstappenas lenktynių pradžioje aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją Lewisą Hamiltoną ir pakilo į pirmąją vietą. Belgas joje išsilaikė iki finišo. M. Verstappenas trasoje užtruko valandą 30 minučių 1,290 sekundės. Jis 12,770 sekundės aplenkė antrojoje vietoje likusį L. Hamiltoną.
2017-10-01

Italijoje dominavo Lewisas Hamiltonas

Italijoje Monzos trasoje lengvą pergalę iškovojo Lewisas Hamiltonas. 32-ejų britas startavo iš pirmosios pozicijos ir dominavo visų lenktynių metu. „Mercedes“ lenktynininkas 53 ratus įveikė per valandą 15 minučių 32,312 sekundės. Ant podiumo taip pat kopė L. Hamiltono komandos draugas Valtteri Bottas (atsiliko 4,471 sekundės) ir „Ferrari“ lyderis Sebastianas Vettelis (+36,317 sek.). Taškų Italijoje iškovojo Danielis Ricciardo („Red Bull“, +40.335 sek.), Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +60.082 sek.