ernestas mickevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ernestas mickevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ernestas mickevičius“.

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Baltijos taurės starte – dramatiškos U-21 rinktinės lygiosios

Antradienio vakarą startavo 2018 metų Baltijos taurės U-21 rinktinių varžybos. Lietuvos jaunimo rinktinė po ilgos pertraukos įmušė įvartį, tačiau trapios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – Pernu mieste jie sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos komanda. Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, o pirmąją rimtesnę progą įmušti turėjo estai.
2018-05-29

Jaunimo rinktinė po atkaklios kovos nusileido Lenkijos komandai

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė namuose garbingai kovėsi su Lenkijos bendraamžiais, tačiau varžovams pergalę atnešė du tikslūs smūgiai per paskutinį pusvalandį. Lietuvos komandos sudėtyje po paskutinių rungtynių Danijoje įvyko keli pasikeitimai. Rinktinės gretose pasirodė Ričardas Šveikauskas, Rimvydas Sadauskas, Edvinas Kloniūnas, Skirmantas Rakauskas, Domantas Antanavičius ir Ernestas Mickevičius.
2017-10-10

„Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją nutraukė riteriai

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo. Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo.
2017-08-09

Patyrę vartininkai įvarčių nepraleido – Utenoje užfiksuotos lygiosios

A lygos 15-ojo turo rungtynėse Utenoje vietos „Utenis“ nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė su „Kauno Žalgiriu“. Svečių vartus gynė 37-erių Modestas Stonys, šeimininkų – 38-erių Pavelas Leusas. Pirmajame kėlinyje aktyvumu ir turėtomis progomis išsiskyrė trys futbolininkai. Tai – „Utenio“ atstovai Kirilas Levšinas bei Gabrielius Zagurskas, „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Aurimas Raginis. Pastarasis dukart smūgiavo netiksliai.
2017-06-15

Atidėtose I turo rungtynėse „Utenis“ įveikė „Kauno Žalgirį“

Dvi komandos – Utenos „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“ – sezoną A lygoje pradėjo nuo II turo, todėl šiandien susitiko tam, kad sužaistų rungtynių skaičiumi pasivytų visas kolegas ir užpildytų turnyro lentelės spragas. Po atkaklios kovos, antrajame kėlinyje „Uteniui“ pavyko pelnyti įvartį ir rezultatu 1:0 (0:0) išplėšti antrąją pergalę pirmenybėse.
2017-04-17

„Sūduva“ namuose pamokė „Kauno Žalgirį“

Rezultatyvi rungtynių pradžia ir vienas po kito į vartus skrieję įvarčiai. Po atkaklios kovos Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir išlieka vienintele komanda, šį sezoną nepatyrusia pralaimėjimų A lygos pirmenybėse. Vos apšilę ir susipažinę su aikšte, „Kauno Žalgirio“ žaidėjai sukūrė intrigą: po puikaus Aurimo Raginio perdavimo, 8-ąją minutę įvartį įmušė Ernestas Mickevičius.
2017-04-13

Vilniaus „Žalgiris“ grįžo į pergalių kelią

Savo žiūrovų akivaizdoje pralaimėjęs Utenos „Uteniui“, sostinės klubas žūtbūt norėjo atsitiesti ir susikaupusį pyktį išliejo principinėje dvikovoje. Svečius Vilniaus „Žalgiris“ įveikė minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Nepamiršdami „juodojo sekmadienio“ nuopolio, žalgiriečiai iškart griebė jautį už ragų: 3-ąją minutę atliko du pro šalį skriejusius smūgius. Netrukus galva mušė Linas Klimavičius, bet gynėjas prasižengė prieš vartininką. Netrukus iš toli vienu lietimu smūgiavo Egidijus Vaitkūnas.