empoli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „empoli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „empoli“.

„Juventus" svečiuose krito prieš „Empoli" futbolininkus

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:4 turėjo pripažinti „Empoli“ futbolininkų pranašumą. Francesco Caputo 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Empoli“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis 21-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Filipas Kostičius 42-ąją minute atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-05-23

Mažumoje likę rungtyniauti „Inter“ Italijos čempionate patyrė skaudžią nesėkmę

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose netikėtai 0:1 nusileido „Empoli“ futbolininkams. Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais smūgiais, bet nei vienai iš jų pasižymėti taip ir nepavyko. Dar nesbaigus pirmajam kėliniui „Inter“ liko rungtyniauti dešimtyje, kai Milanas Skriniaras 40-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę. Galiausiai svečai įvartį pelnė po petraukos.
2023-01-24

Dėl titulo kovojantis „Inter“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė svarbią pergalę

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose po permainingos kovos 4:2 įveikė „Empoli“ futbolininkus ir sustiprino šansus kovoje dėl čempionų titulo. Andrea Pinamonti jau 5-ąją minutę išvedė „Empoli“ į priekį 1:0, o Kristjanas Asllani 28-ąją minutę padvigubino svečių ekipos pranašumą.
2022-05-06

Ronaldo kompanijai iki triumfo Italijoje liko keli vakarai

Penkiskart geriausio pasaulio futbolininko, šiuo metu traumuoto portugalo Cristiano Ronaldo, kompaniją nuo triumfo Italijos čempionate jau skiria vos kelios rungtynės. Turino „Juventus“ šeštadienį 1:0 (0:0) nugalėjo „Empoli“ ir taip pratęsė 12 nepralaimėtų namų rungtynių seriją bei dominavimą vietinėje lygoje.
2019-03-30

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijos čempionato lyderis „Juventus“ gavo skaudų antausį

Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos devynerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių čempionato lyderio Turino „Juventus“ pranašumas prieš artimiausią persekiotoją, „Roma“ klubą, ištirpo iki taško. „Juventus“ futbolininkai išvykoje į Florenciją turėjo pripažinti „Fiorentina“ ekipos pranašumą – 1:2. Nikola Kaliničiaus (37 min.) ir Milano Badeljo (54 min.) įvarčiai išvedė „Viola“ į priekį, o „Juve“ sugebėjo atsakyti tik vienu tiksliu Ginzalo Higuaino įvarčiu 58-ąją minutę.
2017-01-16

„Serie A“ čempionate „Juventus“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Italijos „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Turine į kovą stojo lygos lyderiai, Turino „Juventus“ ir „Napoli“ klubai. „Juventus“ stadione susitiko lyderiai „Napoli“ futbolininkai, bet ant kulnų lipusi „Juventus“ ekipa. Šeimininkai prieš rungtynes Italijos čempionate demonstravo neįtikimą formą. Italijos čempionai „Serie A“ čempionate buvo laimėję net 14 rungtynių iš eilės, tuo „Napoli“ taip pat buvo gana neprastoje formoje, lyderiai žygiavo su 8 pergalėmis iš eilės.
2016-02-14

„Serie A“ čempionate „Juventus“ ir „Napoli“ sėkmingai bėga nuo persekiotojų

Sekmadienį Italijos „Serie A“ čempionate sužaistos šešios rungtynes. Ir toliau sėkmingai savo atotrukį didina lygos lyderiai – „Juventus“, bei „Napoli“ klubai. „Juventus“ išvykoje 4:0 nugalėjo „Chievo“ futbolininkus. Formą atgavęs Alvaro Morata čempionams pelnė du įvarčius, po įvartį pridėjo Paulis Pogba su Alexiu Sandro. Po pergalės „Juventus“ su 48 taškais išlaikė antrą poziciją, o nuo „Napoli“ futbolininkų atsilieka dviem taškais.
2016-01-31

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.