ema manikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ema manikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ema manikaitė“.

Planetos dviračių čempionato jaunių merginų grupinėse lenktynėse Ema Manikaitė finišavo 29-a

Virdžinijos valstijoje (JAV) vykstančiame 88-ajame pasaulio plento dviračių čempionate Ema Manikaitė jaunių (iki 18 metų) merginų grupinėse 68,4 km (4 ratai po 16,2 km) lenktynėse tarp 67 klasifikuotų dalyvių (startavo 74) užėmė 29-ą vietą. Panevėžietė aukso medalį iškovojusiai amerikietei Chloei Dygert finiše pralaimėjo 3 minutes bei 46 sekundes. Sidabro apdovanojimas atiteko kitai JAV dviratininkei Emmai White, o bronza tenkinosi lenkė Agnieszka Skalniak: 1. Chloe Dygert (JAV) 1 val.
2015-09-26

Olandijoje vykstančių dviratininkių lenktynių antrąjį etapą lietuvės baigė su pagrindine grupe

Olandijoje vykstančių šešių dienų „Boels Rental Ladies Tour“ dviratininkių lenktynių antrąjį etapą kartu su pagrindine grupe baigė dvi lietuvės – Silvija Latožaitė finišo liniją kirto 54-ta, o Ema Manikaitė – 66-ta. Pergalę etape vėl šventė bendroje įskaitoje lyderės poziciją sutvirtinusi belgė Jolien D'Hoore. Ji 103,9 km numynė per 2 valandas 34 minutes 41 sekundę ir finiše tik akimirka aplenkė etapo prizininkėmis tapusias olandę Lucindą Brand bei Christinę Majerus iš Liuksemburgo.