džiugas bartkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „džiugas bartkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „džiugas bartkus“.

Vykintas Slivka pelnė įvartį, o jo klubas užfiksavo istorinį pasiekimą Graikijoje

Trečiadienį Graikijos Super lygoje įvartį pelnė lietuvis Vykintas Slivka, bet lietuvio ginamas „Lamia“ klubas svečiuose 1:3 nusileido „Atromitos“ klubui. V.Slivka žaidė visas rungtynes ir pasižymėjo 26 minutę, o po lietuvio tikslaus smūgio rezultatas tapo lygus 1:1. Visgi, antrajame kėlinyje „Atromitos“ pasižymėjo dar du kartus ir šventė pergalę. Tiesa, V.Slivka ir antrajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Pats.
2024-02-28

Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas keliasi į Saudo Arabiją

Ilgus metus Izraelyje žaidęs vartininkas Džiugas Bartkus keliasi rungtyniauti į naują šalį. 33-ejų metų lietuvis nuo šiol žais Saudo Arabijoje. Lietuvos rinktinės vartininkas pasirašė vienerių metų sutartį su antroje šalies lygoje žaidžiančiu „Al-Orobah” klubu. Praėjusiame sezone klubas tarp 18 komandų liko dvyliktoje vietoje. Priminsime, kad Dž.
2023-06-12

Lietuvos rinktinės vartininkas: „Padarėme išvadas ir dabar bandysime pasiekti geresnį rezultatą“

Lietuvos rinktinė jau šįvakar sužais paskutines rungtynes šių metų UEFA tautų lygos turnyre. Lietuviai išvykoje rungtyniaus su tuo pačiu varžovu, su kuriuo birželį ir pradėjo savo kovas šiame turnyre – Liuksemburgu. Prieš rungtynes spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos rinktinės vartininkas Džiugas Bartkus teigė besitikintis nelengvų rungtynių.
2022-09-25

Turkijoje – kone visą mačą žaidusio Novikovo rezultatyvus perdavimas, Portugalijoje – Zubo pražanga baudos aikštelėje

Prieš rinktinių pertrauką sekmadienį nemažai lietuvių žaidė įvairiose užsienio lygose. Vienas iš jų – rinktinės lyderis Arvydas Novikovas, kuris vakar pirmą kartą žaidė startinėje „Samsunspor“ klubo sudėtyje ir padėjo savo komandai namuose 3:2 nugalėti „Sakaryaspor“ klubą. A. Novikovas šiame mače žaidė 83 minutes ir prisidėjo prie antrojo savo komandos įvarčio. Lietuvis 74 minutę atliko rezultatyvų perdavimą brazilui Douglasui Tranque, kuris apskritai pelnė visus tris savo ekipos įvarčius.
2022-09-19

Golubickas visas rungtynes žaidė Kroatijoje, o Barauskas – Lenkijoje

Kroatijos lygoje Paulius Golubickas žaidė starto sudėtyje, o lietuvio ginamas HNK „Gorica“ klubas sekmadienį išvykoje 1:1 sužaidė su „Rijeka“ klubu. P.Golubickas žaidė visas rungtynes, o „Gorica“ klubas lygiąsias išplėšė 77 minutę. Tai buvo jau antrosios „Gorica“ lygiosios iš trijų žaistų rungtynių ir komanda su 2 taškais lieka devintoje vietoje. Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje Dominykas Barauskas ir toliau žaidžia reguliariai.
2022-08-01

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

„Sevilla“ trenerio kirtis Lietuvai: profesionalai žaidžia ant natūralios vejos

„Žalgirio“ varžovei UEFA Europos lygos trečiajame kvalifikaciniame etape Ispanijos futbolo grandei „Sevilla“ Vilniuje teks išbandyti neregėtą naujovę – dirbtinę Lietuvos futbolo federacijos stadiono veją. Nė vienas futbolininkas nėra žaidęs tokioje aikštėje Pasak „Sevilla“ trenerio Pablo Machino, jo komandoje nėra nė vieno futbolininko, kuris kada nors būtų žaidęs dirbtinės dangos stadione. „Profesionaliame futbole yra natūralios žolės aikštės, – rėžė P. Machinas.
2018-08-15

„Žalgirį“ gelbėjęs vartininkas Džiugas Bartkus: manau, gerbėjų nenuvylėme

Po futbolo rungtynių su „Sevilla“ grįžęs į persirengimo kambarį Vilniaus „Žalgirio“ vartininkas Džiugas Bartkus dar ilgai sėdėjo vietoje, galvoje vis persukdamas rungtynių epizodus. Vėliau 28 metų žalgirietis pripažino, kad niekaip negali atsikratyti minčių apie Evero Banegos baudos smūgį, po kurio varžovai pelnė pergalingą įvartį.
2018-08-10

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.