duškinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „duškinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „duškinas“.

Rūtos Meilutytės treneris atskleidė, kaip atrodo darbas su pasaulio čempione

Trečiadienio vakaras pasaulio plaukimo čempionate – be Lietuvos atstovų. Šįryt nei karjeros rekordą pagerinusiam Danui Rapšiui, nei čempionato debiutantui Daniil Pancerevui nepavyko įveikti atrankos barjero. Ketvirtadienį Fukuokoje pasirodys trys lietuviai. Erikas Grigaitis (plaukimas nugara), Kotryna Teterevkova (krūtine) ir čia dar nestartavęs Aleksas Savickas (krūtine) varžysis 200 m plaukimo distancijose.
71
2023-07-26

Tadas Duškinas treniruosis su JAV plaukimo legenda Michaelu Phelpsu

Lietuvos plaukimo rinktinės narys Tadas Duškinas treniruosis su tituluočiausių visų laikų olimpiečiu, JAV plaukiku Michaelu Phelpsu. Tokia galimybė 21 metų kauniečiui atsivėrė žinomam treneriui Bobui Bowmanui sutikus treniruoti Arizonos valstybinio universiteto plaukikų komandą. Šiame universitete T.Duškinas dar vienerius metus mokysis ir jam atstovaus JAV studentų pirmenybėse, rašo oficiali Lietuvos plaukimo federacijos interneto svetainė.
2015-04-28

Šalies rekordininku tapęs Tadas Duškinas nepateko į pasaulio čempionato 50 m peteliške pusfinalį

Kataro sostinėje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate 25 m ilgio baseine pirmieji iš lietuvių penktadienį ryte startavę Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas neįveikė 50 m peteliške nuotolio atrankos barjero. Geriau sekėsi Tadui Duškinui, kuris nuotolį nuplaukė per 23,28 sekundės ir, 0,05 sekundės pagerinęs šalies rekordą, užėmė 25-ąją vietą. Iki pusfinalio, į kurį pateko šešiolika pajėgiausių plaukikų, lietuviui pritrūko 0,12 sekundės.
2014-12-05

Europos čempionato vyrų 50 m rungties laisvuoju stiliumi medalių dalybos vyks be lietuvių

Europos plaukimo čempionate Vokietijos sostinėje šeštadienį nė vienam iš trijų Lietuvos atstovų nepavyko patekti tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių vyrų 50 m rungtyje laisvuoju stiliumi. Greičiausiai tarp lietuvių kvalifikacinėse varžybose plaukęs Mindaugas Sadauskas su pakartotu asmeniniu rezultatu (22,69 sekundės) buvo 20-as ir tapo pirmuoju atsarginiu, jei kuris iš pusfinalio dalyvių dėl vienų ar kitų priežasčių atsisakytų tęsti kovą dėl medalių. Tadas Duškinas (22,98 sek.
2014-08-23

Diskvalifikavus ispanus, Senojo žemyno čempionate lietuviai estafetėje finišavo septinti

Europos plaukimo pirmenybėse Vokietijos sostinėje pirmadienį Lietuvos vyrų rinktinė, diskvalifikavus ispanus, estafetės 4 po 100 m laisvuoju stiliumi tarp aštuonių finalo dalyvių buvo septinta. Danas Rapšys, Simonas Bilis, Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 3 minutes 19,46 sekundės. Finale aukso medalius iškovojo Prancūzijos (3:11,64) plaukikų kvartetas, aplenkęs Rusijos (3:12,37) bei Italijos (3 minutės 12,78 sekundės) plaukikus.
2014-08-18

Dar vieno Lietuvos rekordo autoriumi tapęs T. Duškinas nepateko į pirmenybių finalą

Europos plaukimo čempionate Vokietijos sostinėje pirmadienį Tadas Duškinas pasiekė antrą Lietuvos rekordą vyrų 50 m rungtyje peteliške, antrajame pusfinalio plaukime užėmė penktą vietą vietą, tačiau tarp aštuonių šios rungties finalo dalyvių nepateko. Vienuoliktoje pozicijoje bendroje įskaitoje likęs Lietuvos plaukikas, aplenkęs penkis varžovus, distanciją šįkart įveikė per 23,72 sekundės.
2014-08-18

R. Meilutytė nestartavo, vyrai dusyk pagerino Lietuvos rekordą

Sekmadienį Europos plaukimo čempionate Danijoje Rūta Meilutytė nestartavo 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje, o 50 m rungtyje peteliške dusyk pagerintas Lietuvos vyrų rekordas. Rekordą gerinę Tadas Duškinas ir Mindaugas Sadauskas pateko į pusfinalį, kuris vyks sekmadienį. Pirmas Lietuvos rekordą pagerino T. Duškinas (23,43 sek.), o jau kitame plaukime jį aplenkė M. Sadauskas (23,33 sek.). Vytautui Janušaičiui priklausiusį Lietuvos rekordą T. Duškinas pagerino 0,02 sek.
2013-12-15

Europos pirmenybių kompleksinėje estafetėje Lietuvos plaukikai – penkti

Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine Danijoje ketvirtadienį vyrų estafetėje - 4 po 50 m kompleksiniu būdu - penktą vietą finale užėmė bei antrą kartą per vieną dieną šalies rekordą pagerino Lietuvos plaukikų kvartetas. Mindaugas Sadauskas, Giedrius Titenis, Tadas Duškinas ir Simonas Bilis distanciją įveikė per 1 minutę 35,26 sekundės.
2013-12-12

T. Duškinas savo plaukime liko paskutinis

Įspūdingą sportinę formą prieš pasaulio plaukimo čempionatą demonstravusiam 19-mečiui Tadui Duškinui nepavyko patekti į pirmenybių pusfinalį. 50 metrų peteliške lietuvis įveikė per 24,15 sekundes ir savo plaukime liko paskutinis. Greičiausiai 50 m peteliške kvalifikacinėse varžybose plaukė bei favoritais pusfinalyje bus Rolandas Schoemanas (23,02 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, ispanas Rafaelis Munozas Perezas (23,17 sek.) ir ukrainietis Andrejus Govorovas (23,19 sek.
2013-07-28

Lietuvos plaukikai Europos jaunimo čempionate – aštunti

Antverpene (Belgija) vykusio 39-ojo Europos jaunimo plaukimo čempionato 17-18 metų vaikinų kombinuotos estafetės 4x100 m finale sekmadienį Lietuvos komanda liko paskutinė, aštunta. Mūsų šalies komanda, kurią sudarė Danas Rapšys, Marius Mikalauskas, Tadas Duškinas ir Dominykas Spudvilas, sugaišo 3 min. 48,58 sek. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 17 komandų, lietuviai buvo taip pat aštunti (3 min. 49,45 sek.