dušanas kuciakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dušanas kuciakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dušanas kuciakas“.

Fedoras Černychas įmušė ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Jagiellonia“ išleido pergalę

Balstogės „Jagiellonia“ paleido iš rankų pergalę Lenkijos lygoje – pirmadienį svečiuose 3:3 (2:1) sužaidė su Gdansko „Lechia“. Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pasižymėjo įvarčiu i rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį įvartį po kampinio pelnė šeimininkai. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Blažejus Augustynas. Tas pats futbolininkas 24-ąją minutę įsimušė ir į savuosius vartus. Tai atsitiko po F. Černycho perdavimo iš kairės. 26-erių lietuvis 49-ąją minutę įvartį pelnė pats.