dominykas milka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dominykas milka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dominykas milka“.

Estiškame mažajame finale – spurtas 17:0 ir Dominyko Milkos komandos pergalė

Antradienį prasidėjo estiškas Baltijos krepšinio lygos (BBL) mažasis finalas. Jį pergale svečiuose pradėjo Tartu „TU-Rock“, 72:60 (12:16, 17:16, 24:10, 19:18) nugalėjusi Talino „Kalev-Cramo“. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Estijos sostinėje. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 16:12. „TU-Rock“ pirmosios rungtynių pusės pradžioje pradėjo milžinišką spurtą. Jį pratęsė ir po pertraukos. Tartu komandos atkarpa – 17:0 (43:32 – 24 min.
2017-03-28

„Pieno žvaigždės“ prisijungė prie „Vytauto“ – žais BBL finale

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ketvirtadienį prasibrovė į Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalą. Pasvaliečiai antrosiose pusfinalio serijos rungtynėse namie 82:75 (17:14, 21:16, 13:19, 15:17, 16:9) po pratęsimo nugalėjo Tartu „TU-Rock“. Pirmasis mačas Estijoje baigėsi 88:88. Šeimininkai dvikovą pradėjo sėkmingiau – 10:6 (7 minutė). Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ pranašumas dar labiau išaugo – 23:16 (12 min.). Pasvaliečiai ketvirčio pabaigoje susikrovė ir dviženklę persvarą – 38:27 (19 min.
2017-03-23

„Žalgiris“ pratęsė „Prienų“ pralaimėjimų seriją

BEKO-LKL čempionate dar vieną įtikinamą pergalę iškovojo „Žalgirio“ (32-4) krepšininkai. Kauniečiai išvykoje 94:57 įveikė „Prienų“ (6-32) ekipą. Rungtynėse iniciatyvos nuo pat pirmosios minutės ėmėsi „Žalgirio“ jaunimas.