domantas vaznys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domantas vaznys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domantas vaznys“.

Domantas Vaznys: „Jeigu daug dirbsi, čempionu gali tapti greitai“

Vos 15 metų motokrose sportuoti pradėjęs Domantas Vaznys greitai nustebino rezultatais. 2014 m. Lietuvos čempionate jis užėmė 3 vietą bei atstovavo šaliai „Motocross of Nations“ varžybose, 2016 m. pasiekė kelias pergales Anglijos čempionato „Under 21“ įskaitoje, o 2017 m. iškovojo antrą vietą Europos čempionato etape Latvijoje bei tapo Lietuvos čempionu. Šį titulą iškovoti dar kartą jis tikisi ir šiemet. D. Vaznio šansai nėra maži.
2018-09-03

Europos Tautų komandinio čempionato finale Lietuvos motociklininkai pateko tarp 15 geriausių ekipų

Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 23 – 24 dienomis, Italijoje Cingoli mieste vykusiame Europos Tautų komandinio čempionato finale Lietuvos keturračių motociklų rinktinė iškovojo 12 – ą vietą. Su 18 geriausių pasaulio bei Europos keturračių motociklų komandų sportininkais varžėsi bei Lietuvai šiame čempionate atstovavo Domantas Vaznys, Renatas Jegorovas bei Martynas Čepas. Šiame tarptautiniame čempionate, sportininkų tarpe kitaip dar vadinamoje „olimpiadoje“, geriausiai sekėsi Domantui Vazniui.
2017-09-26

Lietuvos motokroso čempionato lyderiui koją pakišo motociklo gedimas

Savaitgalį Ruopiškio motokroso trasą drebino motociklų variklių gausmas – čia vyko Lietuvos motokroso čempionatas. Svarbiausias šalies motokroso metų renginys sutraukė gausų būrį sportininkų iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių. Keturračių klasėje pirmavęs Domantas Vaznys dėl motociklo gedimo geriausiojo titulą užleido latvių čempionui Ralfs Reinfelds.