djibrilas sidibe

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „djibrilas sidibe“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „djibrilas sidibe“.

Prancūzijos čempionai nepasigailėjo vartininko netukusių varžovų

Prancūzijos čempionas „Monaco“ triuškinama pergale pradėjo 18-ąjį „Ligue 1“ turą. Monako futbolininkai svečiuose nepasigailėjo „Saint-Etienne“ – 4:0 (2:0). 3-ąją minutę įmušė Djibrilas Sidibe, 32-ąją – Thomas Lemaras, 53-ąją – Fabinho, 60-ąją Keita Balde. Pastarieji du atliko ir po rezultatyvų perdavimą. „Saint-Etienne“ 53-ąją minutę liko mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo vartininkas Stephane’as Ruffier. „Monaco“ (38 taškai) pakilo į antrąją „Ligue 1“ poziciją.
2017-12-15

Grandų įvarčių fiestoje – prancūzų pergalė

Antradienį kontrolinėse rungtynėse Paryžiuje susitiko Europos futbolo grandai – prancūzai ir anglai. Pergalę po atkaklios bei rezultatyvios kovos iškovojo šeimininkai – 3:2 (2:1). Svečius 9-ąją minutę į priekį išvedė Harry Kane’as. 22-ąją minutę rezultatą išlygino Samuelis Umtiti. 43-ąją minutę Prancūzijos rinktinės gretose pasižymėjo Djibrilas Sidibe. 48-ąją minutę dublį pasiekė H. Kane’as. Jis realizavo 11 metrų baudinį.
2017-06-14

„Juventus“ užtikrintai žengė į finalą

Turino „Juventus“ tapo pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu. Italai antradienį namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Monaco“. Prieš savaitę Monake vykusi dvikova taip pat baigėsi „Juventus“ pergale – 2:0. Antradienį „Monaco“ reikėjo atakuoti, tad svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Mačo pradžioje geriausią galimybę turėjo Monako komandos talentas Kylianas Mbappe, pataikęs į tolimąjį virpstą.