demidova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demidova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demidova“.

Arūnas Bižokas šeštą kartą laimėjo pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionatą

Anglijoje pasibaigusį pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionatą jau šeštą kartą laimėjo Arūnas Bižokas ir Jekaterina Demidova, atstovaujantys JAV. Sidabro medalius laimėjo pora iš Didžiosios Britanijos Andrea Ghigiarelli ir Sara Andracchio, o bronzos medaliai įteikti Slovėnijos duetui Domenui Krapezui ir Monicai Nigro. Iš viso pirmenybėse startavo 46 poros.
2014-11-24

A. Bižokas ir K. Demidova penktą kartą Anglijoje laimėjo prestižiškiausią turnyrą pasaulyje

Penktadienį Anglijoje baigėsi prestižiškiausias sportinių šokių turnyras pasaulyje "Blackpool Dance Festival - 2014". Jau penktą kartą iš eilės nugalėtojais profesionalų standartinių šokių varžybose tapo penkiskart pasaulio čempionai, Jungtinėms Amerikos Valstijoms atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova.
2014-05-31

A. Bižokas ir K. Demidova – sportinių šokių „UK Open 2014“ varžybų Anglijoje nugalėtojai

Trečiadienį Anglijoje vyko vienos prestižiškiausių sportinių šokių varžybų pasaulyje "UK Open 2014", kuriose jau penktą kartą iš eilės nugalėtojais tapo pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionai Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova, atstovaujantys Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Antroji vieta finale tarp 189 porų atiteko kitiems JAV atstovams - Victorui Fungui ir Anastasijai Muravjovai. Trečiąja pozicija tenkinosi Anglijos šokėjų pora - Andrea Ghigiarelli bei Sara Andracchio.
2014-01-23

A. Bižoko šokių partnerė: jaučiamės pasaulio žmonėmis ir atstovaujame ne šalims, o klasikiniams šokiams

Vos kartą ar du per metus Lietuvoje ant parketo pasirodantys penkis kartus pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionai Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova sekmadienį vėl lenkėsi lietuviškai publikai. Po kone pusvalandį trukusios parodomosios programos „Vilnius Dance Festival“ varžybose žiūrovai plojo atsistoję. „Ar nepavargome? Matote patys – šlapi abu“, - braukdamas nuo kaktos srūvantį prakaitą „Balsas.lt“ kalbėjo A. Bižokas.
2013-06-04

Sportinių šokių legenda Č. Norvaiša: dabar mes mokomės iš A. Bižoko

„Tobulėjimui ribų nėra. Laiptai į dangų. Labai meniškai, natūraliai“, - kalbėjo legendinis Kauno sportinių šokių klubo treneris Česlovas Norvaiša, kai jo auklėtinis A. Bižokas su partnere po pusvalandį trukusios parodomosios programos „Vilnius Dance Festival“ varžybose sekmadienį lenkėsi stovinčiai ir plojančiai publikai. „Ar dažnai stovėdamas ploju savo auklėtiniams? Tenka, - šypsojosi Č. Norvaiša. – Į standartinių šokių gyvenimą šiuo metu braunasi daug nenatūralių judesių.
2013-06-03

Šokėjai A, Bižokas ir K. Demidova ketvirtą kartą iš eilės triumfavo Blakpule

Penktadienį Anglijoje baigėsi vienas prestižiškiausių sportinių šokių turnyrų pasaulyje "Blackpool Dance Festival - 2013". Jau ketvirtą kartą iš eilės nugalėtojais profesionalų standartinių šokių varžybose tapo JAV atstovaujantys keturiskart pasaulio čempionai Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova. Sidabro medaliai atiteko kitai JAV porai Viktorui Fungui ir Anastasijai Muravjovai, o bronza tenkinosi Anglijos duetas Andrea Chigiarellis ir Sara Androcchio.
2013-06-01

Penktą kartą pasaulio čempionu tapęs A. Bižokas: norėčiau laimėti titulą Lietuvai

Skrupulingai savo gyvenimą ir darbą dėl didelio užimtumo planuojantis tituluočiausias Lietuvos sportinių šokių atstovas Arūnas Bižokas tvirtino, kad norėtų bent vieną pasaulio čempionato trofėjų padovanoti Lietuvai, tačiau dėl griežtų WDC federacijos taisyklių tai padaryti gana sudėtinga. Išskirtiniame interviu portalui balsas.
2013-04-30

JAV atstovaujantis A. Bižokas tapo pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionu

Šeštadienį Rusijos sostinėje baigėsi pasaulio profesionalų klasikinių šokių čempionatas, kuriame varžėsi 69 poros. Jau penktą kartą iš eilės planetos čempionais tapo JAV atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova. Sidabro medalius laimėjo taip pat pora iš JAV Victoras Fungas ir Anastasija Muravjova, o bronza tenkinosi Anglijos šokėjai Andrea Ghigiarellis ir Sara Andracchio.
2013-04-21

Klasikinių sportinių šokių žvaigždė A. Bižokas: titulų rekordo nesivaikysiu

Anglijoje ketvirtą kartą pasaulio profesionalų klasikinių sportinių šokių čempionu tapęs Arūnas Bižokas tvirtino, kad ant parketo daugiau nebeturi, ką įrodyti, todėl šoks tol, kol jaus malonumą. „Kai tik pajusiu aš ar šokių partnerė Katiuša Demidova, kad nebenorime, sustosime“, - interviu Balsas.lt sakė 34 metų lietuvis.
2012-11-21

Šokėjas A. Bižokas ketvirtą kartą tapo pasaulio profesionalų čempionu

Lietuvis Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova apgynė pasaulio profesionalų klasikinių sportinių šokių čempionų titulą. JAV atstovaujantys šokėjai triumfavo Blekpule (Anglija) vykusiose planetos pirmenybėse. Ketvirtą kartą iš eilės pasaulio profesionalų čempionais tapę A. Bižokas ir K. Demidova kartu šoka nuo 2007 metų spalio. Sidabras atiteko Didžiosios Britanijos atstovams Andrea Ghigiarelli ir Sarai Andracchio, o bronza - JAV atstovams Victorui Fungui ir Anastasijai Muravjovai.