delko marseille provence ktm

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „delko marseille provence ktm“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „delko marseille provence ktm“.

Prancūzijoje dėl pergalės kovojęs dviratininkas Evaldas Šiškevičius finišavo šeštas

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (UCI HC kategorija) trečiajame etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė šeštąją vietą. 29 metų lietuvis šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko trečiąjį kartą. Nugalėjo prancūzas Naceras Bouhanni („Cofidis, Solutions Credits“). Jis 171,5 km nuvažiavo per 4 val. 10 min. 38 sek. (vid.
2018-05-11

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Gargžduose dviračių sporto gerbėjams ruošiamas desertas

Birželio 23–25 dienomis Gargžduose ir jų apylinkėse vyks vienas didžiausių šalies dviračių sporto renginių – Lietuvos plento čempionatas, kuriame dėl medalių ir čempionų marškinėlių kovos beveik visi geriausi mūsų šalies dviratininkai. Penktadienį, nuo 16-os valandos, vyks jaunių merginų ir vaikinų, veteranų, moterų, jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų bei vyrų pavienio starto lenktynės. Varžybų dalyviams teks įveikti distancijas nuo 20-ies iki 34-ių km.
2017-06-20

Dviratininkas Evaldas Šiškevičius buvo arti didžiausios pergalės karjeroje

Prancūzijoje vykstančių 69-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Criterium du Dauphine“ (UCI „World Tour“ kategorija) trečiame etape antradienį puikiai pasirodė Evaldas Šiškevičius. Vardinį kvietimą į šias varžybas gavusios Prancūzijos komandos „Delko Marseille Provence KTM“ (UCI II divizionas) narys finišavo antras. Už šį pasiekimą 28-erių metų lietuviui atiteko 25-i pasaulio reitingo taškai.
2017-06-06

Dviratininkas Raimondas Rumšas brolio atminimui skirtose lenktynėse – šeštas

Italijoje surengtose 39-ose dviračių lenktynėse „Gran Premio Citta di Empoli“ (139,5 km) Lietuvos jaunimo vicečempionas Raimondas Rumšas („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) užėmė šeštąją vietą.
2017-05-22

Dviratininkas Ignatas Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje – tarp geriausiųjų

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigusių 63-ių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) galutinėje įskaitoje Ignatas Konovalovas, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, užėmė ketvirtąją vietą. Už šį pasiekimą 31-erių metų Lietuvos dviratininkui atiteko 100 pasaulio reitingo taškų.
2017-05-14

Lenktynėse Prancūzijoje – dviratininko Ignato Konovalovo pergalė!

Dviračių trasose dažniausiai komandos draugams dėl pergalių kovoti padedantis Ignatas Konovalovas šeštadienį pats tapo nugalėtoju. 31-erių metų lietuvis, atstovaujantis Prancūzijos komandai FDJ, puikiu stiliumi laimėjo Prancūzijoje vykstančių 63-ių daugiadienių lenktynių „4 Jours de Dunkerque“ (Keturios Diunkerko dienos, UCI HC kategorija) penktą etapą! Tai – pirmoji Ignato pergalė nuo praėjusių metų birželio, kai jis laimėjo Lietuvos čempionato pavienio starto lenktynes.
2017-05-13

Ketvirtajame dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etapą Evaldas Šiškevičius finišavo antras

46-ą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Etoile de Besseges“ ketvirtąjį etapą antras baigė „Delko Marseille Provence KTM“ komandos narys Evaldas Šiškevičius. Lietuvos dviratininkas šeštadienį 148 km numynė per 3 valandas 35 minutes 20 sekundžių ir finiše vos 2 sekundėmis atsiliko nuo pergalę etape iškovojusio ispano Angelo Madrazo.