dejanas garača

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dejanas garača“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dejanas garača“.

„Utenis“ antrą sykį sezone įveikė „Kauno Žalgirį“

Olego Boičyšino sugrįžimas prie Utenos „Utenio“ vairo A lygoje buvo pergalingas. Aukštaitijos ekipa, po praėjusio turo dėl suprastėjusių rezultatų atleidusi trenerį Zvezdaną Miloševičių, antrą sykį sezone minimaliu rezultatu palaužė „Kauno Žalgirį“ – 1:0 (1:0). Uteniškiai, iškovoję trečiąją pergalę, įtvirtino pozicijas penktoje vietoje ir sumažino atsilikimą nuo kluptelėjusių „Trakų“. Kauno komanda lieka turnyro lentelės dugne.
2017-04-30

„Utenis“ lieka nepralaimėjęs, „Jonava“ trečiąkart sužaidė lygiosiomis

A lygoje nebeliko taškų nepraradusių komandų. Iki tol vienintelį žaistą mačą laimėjusį Utenos „Utenį“ sustabdė trečią sykį per trejas rungtynes lygiosiomis sužaidusi „Jonava“. Dviejų Aukštaitijos klubų akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 1:1 (1:1). Namų rungtynes Visagine žaidęs „Utenis“ pratęsė tai, ką pradėjo mače prieš Vilniaus „Žalgirį“, ir didžiąją dalį pirmojo kėlinio buvo geresnė aikštėje komanda bei pirmoji pelnė įvartį.
2017-03-18

A lygoje išlikęs Utenos „Utenis“: biudžetas, naujokai ir praėjusių metų pamokos

Utenos „Uteniui“ praėjęs sezonas vos nesibaigė labai liūdnai, kai komanda tik per papildomų rungtynių seriją išsaugojo vietą A lygoje, tačiau dabar sudėtį pastiprinę ir trenerį pakeitę uteniškiai daro viską, kad scenarijus nepasikartotų. Klubo biudžetas, kaip portalui tv3.lt sakė direktorius Artūras Gimžauskas, yra tik planuose, tačiau jo dydis – 550 tūkstančių eurų, iš jų 150 tūkst. bus skiriama futbolo akademijai.