deividas šešplaukis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „deividas šešplaukis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „deividas šešplaukis“.

Deividas Šešplaukis rungtyniaus „Šiaulių“ klubo gretose

Istorinę trečią vietą šiemet iškovojusi FA „Šiauliai“ savo gretose išsaugojo dar vieną auklėtinį. Ateitį su geltonai juodais šiandien susiejo Deividas Šešplaukis. Profesionalaus futbolininko kelią šioje akademijoje pradėjęs Deividas į Šiaulius sugrįžo 2022 metais, kuomet geltonai juodi ruošėsi debiutuoti „Optibet A lygoje“. Iš Pakruojo kilęs futbolininkas iškart tapo vienu iš svarbiausių Mindaugo Čepo pasirinkimų aikštėje.
2023-12-28

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Prieš austrus septyniolikmečiams dviejų įvarčių neužteko

Lietuvos U-19 (gimusių 1998 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinei teko pripažinti varžovų pranašumą ir antrose Europos čempionato atrankos rungtynėse – 2:3 nusileista Austrijos komandai. Dvikova mūsiškiams prasidėjo labai nesėkmingai – 9 minutę Florianas Hainka baudos aikštelėje išbėgo vienas prieš vieną ir smūgiavo tikslai. Dar po kelių minučių baudos smūgiu kamuolį į vartų kampą iš toli pasiuntė Arnelis Jakupovičius. Lietuviai nepasidavė ir 21 min.