darija šmeliova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darija šmeliova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darija šmeliova“.

„Medinis“ medalis dviratininkei Olivija Baleišytei virto bronziniu

Penktadienį Pruškove (Lenkija) prasidėjo 2017–2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmasis etapas. Pirmąją varžybų dieną medaliu pasipuošė Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė. Antrąjį kartą pasaulio taurės varžybose dalyvaujanti 19-metė panevėžietė pelnė bronzą skrečo rungtyje – 40 ratų, 10 km lenktynėse (23 dalyvės). Tai – kol kas aukščiausias Olivijos pasiekimas elito varžybose. „Medalis netikėtas, bet labai trokštas.
2017-11-03

Kaip iš gausybės rago: Lietuvos dviratininkai Tuloje iškovojo šešis medalius

Tuloje (Rusija) surengtose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix of Tula“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Jie iškovojo šešis medalius: tris aukso, du sidabro ir vieną bronzos. Olivija Baleišytė pirmą varžybų dieną pasipuošė dviem medaliais. Iš pradžių ji laimėjo skrečo rungtį. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė rusės – atitinkamai Marija Averina ir Lidija Plužnikova. Po to Olivija grupinėse lenktynėse dėl taškų pelnė bronzos medalį.