dani carvajalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dani carvajalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dani carvajalas“.

Futbolo milžinų mūšyje „nokautuotas“ anglas ramina gerbėjus: man viskas gerai

Vėlyvą šeštadienio vakarą UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse Anglijos futbolininkai namuose po dramatiškos kovos 1:2 pralaimėjo ispanams. Legendinio Londono „Wembley“ stadiono šeimininkų krašto gynėjas Luke'as Shaw tiksint 54-ai rungtynių minutei susidūrė su Ispanijos rinktinės gynėju Dani Carvajaliu. Dvikova buvo sustabdyta maždaug penkioms minutėms, kol anglui buvo suteikiama pagalba, vėliau jis buvo iškart išneštas iš aikštės.
2018-09-09

Finalinis futbolo sezono akordas: ar treneriai starto sudėtyse pateiks netikėtumų?

Didžiosios futbolo šventės diena. Šįvakar UEFA Čempionų lygos finale Kijeve ginklus surems Madrido „Real“ ir „Liverpool“. Kokius vienuoliktukus spektaklyje pasiūlys abiejų komandų treneriai? Didžiausias klaustukas – Cristiano Ronaldo partneris „Real“ finalą pasitikta pajėgiausios sudėties. Zinedine’as Zidane’as neturi nė vieno traumuoto ar diskvalifikuoto futbolininko. Prancūzas vartininko ir gynėjų pozicijose neturėtų rizikuoti.
2018-05-26

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Šventinis „El Clasico“: nuostabi kontrataka ir raudona kortelė

Vieną didžiausių pasaulio futbolo švenčių laimėjo „Barcelona“. Ji šeštadienį „El Clasico“ rungtynėse svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo principinius varžovus – Madrido „Real“ futbolininkus. „Barcelona“ kontroliuoja padėtį Ispanijos čempionato turnyro lentelėje, tad atakuoti privalėjo šeimininkai. Jie ilgai netruko – tikslas pasiektas 2-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo.
2017-12-23

Karimas Benzema pratęsė sutartį su „Real“

Karimas Benzema pratęsė sutartį su UEFA Čempionų lygos nugalėtoju Madrido „Real“. 29-erių futbolininkas iš Prancūzijos klube liks mažiausiai iki 2021-ųjų birželio 30-osios. Šią vasarą naujas sutartis su „Real“ sudarė ir Dani Carvajalas, Isco bei Marcelo. Visi Madride žais iki 2022-ųjų.
2017-09-20

„Real“ orkestras ir toliau groja nepriekaištingai

Pergalių seriją tęsia neseniai dvi supertaures iškovojęs UEFA Čempionų lygos nugalėtojas Madrido „Real“. Jis laimėjimu pradėjo Ispanijos pirmenybes, svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškinęs La Korunjos „Deportivo“ futbolininkus. Rungtynių pradžia iliustravo tai, kas vyks toliau. „Real“ kontroliavo kamuolį, „Deportivo“ kontratakavo. Dukart sėkmingai pabėgo, bet neįmušė šeimininkų puolėjas Florinas Andone. Favoritai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę.
2017-08-21

Finale – istoriją sieksiantis perrašyti „Juventus“ ir savimi pasitikintis „Real“

Šeštadienį Čempionų lygos finale Kardife susitiks titulą ginantis Madrido „Real“ ir nuo 2003-ųjų šio UEFA trofėjaus neiškovojęs Turino „Juventus“. Maža to, 39-erių klubo legenda, vartininkas ir kapitonas Gianluigi Buffonas Čempionų lygos titulo neturi išvis. Massimiliano Allegri, Turino „Juventus“ vyriausiasis treneris: – Girdėjau žmones sakant, kad „Juventus“ pralaimėjo šešis UEFA Čempionų lygos finalus. Čia – istorija. Nėra gerai galvoti apie tai, kas buvo prieš 15, 20 ar 50 metų.
2017-06-03

„Atletico“ prieš atsakomąsias rungtynes motyvuoja dvejų metų senumo istorija

Šiandien Vicente Calderono stadione vyks atsakomasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio Madrido derbis. „Atletico“ savo aikšėje priims „Real“. Šeimininkams reikės likviduoti trijų įvarčių deficitą. „Atletico“ motyvuoja prieš dvejus metus namie prieš „Real“ pasiekta pergalė 4:0. „Atletico“ tiki „Atletico“ to paties miesto „Real“ 4:0 (2:0) nuskriaudė 2015-ųjų vasario 7-ąją.
2017-05-10

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.