daiva tušlaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „daiva tušlaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „daiva tušlaitė“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė iškovojo trečiąją vietą Italijoje

Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje.
2018-04-25

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Dviratininkė Rasa Leleivytė „BeNe Ladies Tour“ lenktynėse – šešta

Belgijoje ir Nyderlanduose ketvirtą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „BeNe Ladies Tour“ (UCI I kategorija) pirmame etape penktadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta. Lietuvos dviratininkė pelnė šešis pasaulio reitingo taškus. Nugalėjo Didžiosios Britanijos rinktinės narė Alice Barnes. Ji 127,2 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 22 sek. (vid.
2017-07-14

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Gargžduose dviračių sporto gerbėjams ruošiamas desertas

Birželio 23–25 dienomis Gargžduose ir jų apylinkėse vyks vienas didžiausių šalies dviračių sporto renginių – Lietuvos plento čempionatas, kuriame dėl medalių ir čempionų marškinėlių kovos beveik visi geriausi mūsų šalies dviratininkai. Penktadienį, nuo 16-os valandos, vyks jaunių merginų ir vaikinų, veteranų, moterų, jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų bei vyrų pavienio starto lenktynės. Varžybų dalyviams teks įveikti distancijas nuo 20-ies iki 34-ių km.
2017-06-20

Dviratininkas Raimondas Rumšas brolio atminimui skirtose lenktynėse – šeštas

Italijoje surengtose 39-ose dviračių lenktynėse „Gran Premio Citta di Empoli“ (139,5 km) Lietuvos jaunimo vicečempionas Raimondas Rumšas („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) užėmė šeštąją vietą.
2017-05-22

Rasa Leleivytė – tarp 50-ies geriausių pasaulio dviratininkių

Praėjusį sekmadienį lenktynėse Belgijoje sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkių reitinge iš 54-os vietos pakilo į 50-ą. 28-erių metų lietuvės taškų kraitis išaugo nuo 205 iki 245. Lietuvos dviratininkių pirmame šios klasifikacijos 50-uke nebuvo nuo 2014 metų vasario.
2017-04-05

Belgijoje – puikus dviratininkės Rasos Leleivytės pasirodymas

Sekmadienį Belgijoje vykusiose 14-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Ronde van Vlaanderen“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) po finišo sprinto užėmė septintą vietą ir pelnė 40 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo penktos šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 153,3 km nuvažiavo per 4 val. 2 min. 38 sek. (vid.
2017-04-02

Dviratininkė Rasa Leleivytė „World Tour“ serijos lenktynėse Italijoje – 12-a

Sekmadienį Italijoje vykusiose 19-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Trofeo Alfredo Binda-Comune di Cittiglio“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano-Fondriest“) po finišo sprinto užėmė 12-ą vietą ir pelnė 18 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo trečios šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 131,3 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 26 sek. (vid.
2017-03-19

Dviratininkė D.Tušlaitė įšoko į olimpinį traukinį

Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) trečiadienį pranešė, kad Lietuvai atiteko viena vieta Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių moterų plento dviračių grupinėse lenktynėse. Olimpinis kelialapis mūsų šaliai skirtas dėl to, kad viena Lietuvos atstovė - Daiva Tušlaitė pateko į pasaulio reitingo šimtuką. Į 86-ą vietą UCI klasifikacijoje pakilusi panevėžietė ir vyks į Braziliją. „Labai džiaugiuosi, kad D.Tušlaitei pavyko įšokti į nuvažiuojantį traukinį.