dainava

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dainava“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dainava“.

Vilniuje lijo įvarčiais – lyderiai nepaliko vilčių svečiams iš Alytaus

„TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Svečiams pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – mačo tęsti negalėjo svarbus vidurio gynėjas Glibas Gračiovas. „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą bei pelnė du įvarčius.
2024-04-24

Atėjo tiesos akimirka: A lygos finiše – bronzos medalių ir išlikimo klausimai

Sekmadienį penkeriomis 36-ojo turo rungtynėmis finišuos 2023 metų „Optibet A lygos“ sezonas. „Kauno Žalgiris“ – Kauno rajono „Hegelmann“. Lapkričio 12 dieną, 14.55 val. Kaunas, Dariaus ir Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:3, 1:1, 4:0 TV6 kanalu bus transliuojamos intriguojančios ir lemiamos derbio rungtynės.
2023-11-11

Paskutinį išvykos susitikimą „Panevėžys“ baigė pergale prieš „Dainavą“

„Optibet A lygos“ čempionas „Panevėžys“ paskutinį išvykos susitikimą Alytuje baigė pergalingai. 35-ajame ture panevėžiečiai likvidavo įvarčio deficitą ir 2:1 nugalėjo „Dainavos“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje panevėžiečiai neatliko nė vieno smūgio į vartus, dainaviečiai irgi atakavo retai, bet pelnė įvartį – 26-ąją minutę standartinės padėties metu po Artiomo Baftalovskio perdavimo pasižymėjo Denysas Taraduda. Po pertraukos „Panevėžio“ vyr.
2023-11-05

Pergalių sausrą A lygoje „Sūduva“ nutraukė Alytuje

„Optibet A lygoje“ po ilgos pertraukos laimėjimu džiaugėsi Dovydo Lastausko treniruojama Marijampolės „Sūduva“. 34-ajame ture sūduviečiai po atkaklios kovos nugalėjo turnyro lentelės kaimynę Alytaus „Dainavą“ – 2:1 (1:0). Svečiai išsiveržė į priekį 23-iąją minutę, kai komandą į priekį išvedė Artiomas Fiodorovas. Tiesa, marijampoliečiams rezultato išlaikyti nepavyko.
2023-10-20

„Dainavos“ centrą Druskininkuose Klinikos planuoja paversti reabilitacijos įstaiga

Iš Vidaus reikalų ministerijos nuo kitų metų perimamą tarnautojų mokymo centrą „Dainava“ Kauno klinikos planuoja paversti reabilitacijos įstaiga, į kurią galėtų vykti po traumų ar protezavimo sveikstantys pacientai. Lovų skaičius Druskininkuose esančioje įstaigoje galėtų padidėti kelis kartus, o naujos paslaugos papildyti šiuo metu teikiamą reabilitaciją širdies ir kraujagyslių ligų pacientams, teigia Klinikų atstovai.
Aktualijos 2023-10-14

„Riteriai“ nutraukė pergalių sausrą: grįžta galimybės pabėgti iš A lygos dugno

31-asis „Optibet A lygos“ turas startavo Alytuje, kur vietos ekipa priėmė varžovus iš sostinės. Vilniaus „Riteriai“ svečiuose nutraukė itin ilgai užsitęsusią prastą seriją – rezultatu 1:0 (1:0) nugalėta Alytaus „Dainavos“ ekipa. Svečiai pasižymėti galėjo jau 9-ąją rungtynių minutę, tačiau Colino Odutayo smūgį atrėmė Orestas Kostykas, atšokusio kamuolio į vartus nepasiuntė Nikola Popovičius. Visgi, 20-ąją minutę varžovų klaida pasinaudojęs C. Odutayo išsiskyrė įvarčiu.
2023-09-22

Lietuvos čempioną nuo prarastų taškų Alytuje išgelbėjo įvarčių mašina iš Rumunijos

„Optibet A lygoje“ dar vieną laimėjimą pasiekė intensyviu ritmu žaidžiantis Vilniaus „Žalgiris“. 27-ajame ture žalgiriečiai svečiuose palaužė Alytaus DFK „Dainava“ pasipriešinimą – 2:0 (0:0). Pirmame kėlinyje abi komandos išsiskyrė aktyviu žaidimu. Leonardo Vaca smūgiavo pro šalį, Ovidijaus Verbicko spirtą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Ernestas Stočkūnas.
2023-08-20

Pergalę iškovojęs „Panevėžys" tolsta nuo persekiotojų

Sekmadienį 26-tojo A lygos turo rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo lyderis „FK Panevėžys", kuris namuose 2:0 pranoko Alytaus „Dainavos“ komandą. Šeimininkai varžovų vartus galiausiai pralaužė tik po pertraukos, kai 66-ąją minutę pasižymėjo Noelis Mbo. O vos po trijų minučių rezultatą padvigubino Ariagneris Smithas. „Dainavai“ atsakyti įvarčiais nepavyko, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė panevėžiečių pergalę.
2023-08-13

25-ojo A lygos turo apžvalga: abu lyderiai prarado taškus

„Optibet A lygos“ 25-ajame ture lygiosiomis sužaidė abu čempionato lyderiai. Efektas. Marijampolės „Sūduva“ po sudėtingos kovos iškovojo pirmą pergalę šią vasarą – namuose 2:0 palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Esminiu faktoriumi tapo 20-metis nigerietis Oyinlola Kayode, kuris pelnė dublį ir savo sąskaitoje turi 4 įvarčius. Būtent jis po pastarojo mačo tapo rezultatyviu komandos žaidėju. Statistika. „Dainavos“ vyr.
2023-08-09

„Sūduva“ pasiekė svarbią pergalę A lygoje

Pirmą pergalę šią vasarą „Optibet A lygoje“ pasiekė dėl išlikimo kovojanti Marijampolės „Sūduva“. Dovydo Lastausko treniruojama komanda 25-ojo turo mače namuose 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. Dainavietis Artiomas Baftalovskis smūgiu pažeme privertė padirbėti Giedrių Zenkevičių, savo ruožtu, Airidas Mickevičius susitvarkė su Juno Suzuki baudos smūgiu.