d. howardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. howardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. howardas“.

NBA – įspūdinga Russello Westbrooko ir Anthony Daviso akistata

Praėjusią naktį Naujajame Orleane susirinkę krepšinio aistruoliai tapo įspūdingos akistatos liudininkais. Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą, o Anthony Davisas – galingą dvigubą dublį. Komandą į pergalę atvedė pastarasis – Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:107 nugalėjo Oklahomos „Thunder“. A. Davisas rungtyniavo beveik be keitimų – 45 minutes. Aukštaūgis per jas surinko 36 taškus ir sugriebė 15 atšokusių kamuolių.
2017-11-21

Atlantos „Hawks“ nukalė „Wizards“, serijoje – lygybė

Atlantos „Hawks“ ir Vašingtono „Wizards“ serijoje – lygybė 2-2. Ketvirtose rungtynėse „Hawks“ 111:101 namuose nugalėjo varžovus, o D. Howardas sužaidė geriausias atkrintamųjų rungtynes šį sezoną. Pirmas kėlinys buvo apylygis, komandos nemažai taškų pelnė iš už baudos aikštelės ribų, o „burtininkai“ ketvirčio antroje pusėje buvo įgiję net 9 taškų pranašumą, kurį varžovai nubraukė keletu tritaškių iš eilės.