claudio fortunos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „claudio fortunos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „claudio fortunos“.

Laurynas Grigelis ˜laimėjo ITF serijos turnyrą Rumunijoje

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „F15 Futures“ vyrų teniso turnyro Rumunijoje vienetų varžybų nugalėtoju tapo ketvirtas pagal skirstymą 25-erių metų Laurynas Grigelis (ATP–478). Sekmadienį vienetų varžybų finale Lietuvos tenisininkas per 1 valandą ir 46 minutes dvejuose setuose – 7:6 (7:1), 6:2 – nugalėjo metais vyresnį aštuntą pagal reitingą argentinietį Gabrielį Alejandrą Hidalgą (ATP–579). Tai buvo antrasis šiemet bei šešioliktas per visą karjerą L. Grigelio laimėtas „Futures“ serijos tu...
2016-09-04

Lauryno Grigelio bei italo duetas prasibrovė į turnyro Rumunijoje finalą

Trečią pergalę iš eilės "ATP Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyro "Trofeul CJ Vrancea" Rumunijoje dvejetų varžybose iškovojo bei į finalą pateko Lauryno Grigelio bei italo Claudio Fortunos duetas. Ketvirtoji pagal skirstymą turnyre lietuvio ir italo pora ketvirtadienį pusfinalyje 6:1, 6:0 sutriuškino rumunų Vasile'io Antonescu ir Dragoso Dimos duetą, užsitikrino 540 JAV dolerių čekį ir po 15 ATP dvejetų reitingo taškų.
2015-07-02

Laurynas Grigelis pateko turnyro Prancūzijoje vienetų aštuntfinalį

Pergale Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyrą Prancūzijoje (FUTURE BNP PARIBAS Ligue des Yvelines de Tennis) pradėjo 346-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis 23-ejų metų Laurynas Grigelis. Antroji Lietuvos vyrų teniso rinktinės raketė antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje trijuose setuose - 6:3, 4:6, 6:3 - nugalėjo ketvirtąjį pagal reitingą 27-erių belgą Yannicką Mertensą, užsitikrino 1 ATP klasifikacijos tašką bei 172 JAV dolerių čekį.