chrisas kunitzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chrisas kunitzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chrisas kunitzas“.

Po septintųjų rungtynių dramos į finalą žengė „Penguins“

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą.
2017-05-26

Rusai – naujieji pasaulio ledo ritulio čempionai

Kanadoje pasibaigusių pasaulio ledo ritulio pirmenybių aukso medalius iškovojo praėjusių metų čempionato bronzos medalininkė Rusijos rinktinė, sekmadienį finale po pratęsimo 5:4 (1:3, 1:1, 2:0, 1:0) nugalėjusi čempionės titulą praradusią Kanados ekipą.
2008-05-19

Stenlio taurės savininkai tęsia kovą dėl geresnės vietos NHL atkrintamosiose varžybose

Dvidešimt trečią pergalę 46-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą Vakarų konferencijoje pakilo Stenlio taurės savininkas Anahaimo "Ducks" (52 tšk.) klubas, namuose 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) sutriuškinęs vieną Rytų konferencijos (15 komandų) autsaiderių tik keturioliktojoje pozicijoje esančią Toronto "Maple Leafs" (40 tšk.) ekipą.
2008-01-10

Stenlio taurės savininkai nugalėjo Detroito ledo ritulininkus

Trečią pergalę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į antrąją vietą Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje pakilo Stenlio taurės savininkas Anahaimo "Ducks" (7 tšk.) klubas.Pirmadienį nugalėtojų titulą ginanti Anahaimo komanda namuose 6:3 (2:1, 1:2, 3:0) nugalėjo Vakarų konferencijos Centrinio pogrupio lyderius Deroito "Red Wings" (9 tšk.) ledo ritulininkus.
2007-10-16

Sužaistos antrosios NHL sezono rungtynės

Sekmadienį Londone (Anglija) sužaistos antrosios 2007-2008 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose Stenlio taurės savininkes Anahaimo "Mighty Ducks" klubas 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) nugalėjo Los Andželo "Kings" ekipą.Du įvarčius nugalėtojams pelnė Corey Perry, po vieną - Chrisas Kunitzas ir Travisas Moenas."Kings" gretose pasižymėjo Mike`as Cammalleris.Sekmadienio NHL susitikimą Londone stebėjo 17,3 tūkstančio žiūrovų.
2007-10-01

Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalą pergale pradėjo Detroito ekipa

Pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Vakarų konferencijos finalo serijos iki keturių pergalių rungtynėse Detroito "Red Wings" klubas penktadienį namuose 2:1 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Henrikas Zetterbergas bei Tomas Holmstromas. Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Chrisas Kunitzas.