Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cescas fabregasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cescas fabregasas“.

Ispanų futbolo žvaigždė Fabregas paskelbė apie karjeros pabaigą

Ispanų futbolo žvaigždė Cescas Fabregas šeštadienį paskelbė, jog nusprendė baigti savo futbolininko karjerą. Pastarasis nuo šiol dirbs vyriausiuoju treneriu „Como B“ ir „Primavera“ komandose. „Su dideliu liūdesiu atėjo laikas pakabinti ant vinies savo sportinius batelius. Tai buvo kelionė, kurios aš niekada nepamiršiu. Noriu paminėti visus tuos, kurie man padėjo: mano komandos draugai, treneriai, direktoriai, prezidentai, savininkai, fanai ir mano agentas.
2023-07-01

„Chelsea“ palikęs Fabregasas išdavė paslaptį: kaltas trenerio „sūnus“

Žiemą iš Londono „Chelsea“ į AS „Monaco“ persikėlęs ispanas Cescas Fabregasas nusprendė atskleisti šio savo karjeros vingio užkulisius. 31-erių saugas Londoną nusprendė palikti tuomet, kai komandos vairą perėmė Maurizio Sarri. Dabar Prancūzijos čempionate jau kojas kaip reikiant apšilęs C. Fabregasas tikina, kad „Chelsea“ palikti jis nenorėjo, tačiau tą padaryti buvo privaloma.
2019-04-14

„Chelsea” saugas Fabregasas keliasi į Prancūziją, „Real” atsisveikins su Navasu

Sausio 1-ąją futbolo pasaulyje prasidėjo kasmetinis perėjimų langas. Komandos mėnesį laiko derasi dėl žaidėjų mainų ir įsigijimo, o rinką kone kasdien sudrebina bent viena nauja daugiamilijoninė sutartis. Kol kas aktyviausiai reiškiasi Londono „Chelsea” klubas, jau pirmąją dieną įsigijęs žaidėją ir netrukus paleisiantis ilgametį saugą. „Chelsea” vos prasidėjus perėjimų langui iš Dortmundo „Borussia” klubo perpirko amerikietį Christianą Pulišičių (58 mln.
2019-01-03

Cescas Fabregasas: rusų planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis

Į Ispanijos futbolo rinktinę nepakviestas saugas Cescas Fabregasas sukritikavo pergalingą Rusijos komandos žaidimą pasaulio čempionato aštuntfinalyje. Ispanai rungtynes ir pratęsimą Maskvoje su pirmenybių šeimininkais baigė lygiosiomis 1:1, o po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo 3:4. „Esu be žado, nes tikėjausi kitokių rungtynių. Manau, Ispanijos rinktinė daug stipresnė nei Rusijos komanda. Pastarosios planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis.
2018-07-02

Anglijos čempionų ispanai nokautavo „Everton“

Londono „Chelsea“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Anglijos čempionai, sezoną pradėję netikėtu pralaimėjimu, sekmadienį trečiajame ture namie 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Prie abiejų įvarčių labiausiai prisidėjo ispanai. Ispaniškas „Chelsea“ duetas varžovų vartus atrakino 27-ąją minutę. Po Alvaro Moratos perdavimo įmušė Cescas Fabregasas. 40-ąją minutę A. Morata įmušė pats. Jam asistavo gynėjas iš Ispanijos Cesaras Azpilicueta.
2017-08-27

„Premier“ lyga įsibėgėja: krito čempionas, varžovus triuškino naujokas

Anglijos „Premier“ lyga įsibėgėja. Šeštadienį neapsieita be staigmenų – pralaimėjo Anglijos čempionė Londono „Chelsea“, o varžovus triuškino naujokė „Huddersfield Town“. „Chelsea“ namie 2:3 (0:3) nusileido „Burnley“. Svečiai po dviejų Samo Vokeso įvarčių (24, 43 minutės) ir tikslaus Stepheno Wardo smūgio (39 min.) pirmavo 3:0. „Chelsea“ viltis grąžino po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.
2017-08-12

Per žingsnį nuo titulo esantis Antonio Conte: mano žaidėjai nusipelnė trofėjaus

Londono „Chelsea“ yra per žingsnį nuo Anglijos čempionų titulo. Komandos vyriausiasis treneris Antonio Conte ragina savo žaidėjus neužmigti ir užtikrintai finišuoti šalies pirmenybėse. „Aristokratais“ pravardžiuojami „Chelsea“ futbolininkai net 3:0 namuose nugalėjo „Middlesbrough“ ekipą, kuri po sezono iškris į antrąjį divizioną. Londono ekipos pergalė penktadienio rungtynėse lemtų triumfą „Premier“ lygoje. „Tai buvo didelis žingsnis.
2017-05-09

„Premier“ lygoje – ne itin lengva „Chelsea“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti penki susitikimai. Lyderis Londono „Chelsea“ išsigelbėjo prieš „Swansea City“, pergales šventė keturios namuose žaidusios komandos. „Chelesa“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai Cescas Fabregasas 19-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį, tačiau jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Fernando Llorente atstatė pusiausvyrą.
2017-02-25

Raudoną kortelę gavęs C. Fabregasas po rungtynių apsilankė „Liverpool“ rūbinėje

Londono „Chelsea“ saugas Cescas Fabregasas prieš save išvydo raudoną kortelę draugiškų rungtynių su „Liverpool“ metu, kai žiauriai atakavo „raudonųjų“ naujoką Ragnarą Klavaną. 29-rių C. Fabregasas priešais save raudoną kortelę išvydo 70-ąją minutę. Londono klubas rungtynes laimėjo 1:0, vienintelį įvartį 10-ąją minutę galva pelnė gynėjas Gary Cahillas. „Liverpool“ klubo treneris Jurgenas Kloppas atskleidė, kad po rungtynių C. Fabregasas apsilankė varžovų rūbinėje ir atsiprašė už savo poelgį.
2016-07-28

„Chelsea“ siekia įsigyti „Barcelonos“ saugą C. Fabregasą

Anglijos spaudoje netyla kalbos, kad "Barcelona" saugas Cescas Fabregasas sugrįš rungtyniauti į "Premier" lygą. Kaip pranešama, lenktynėse dėl 27 metų futbolininko parašo kol kas pirmauja Londono "Chelsea" ekipa, kuri atsisveikino su Franku Lampardu. Dėl ispano parašo taip pat žada kovoti "Manchester United" ir Londono "Arsenal". C.Fabregaso ateitis katalonų ekipoje ir toliau lieka neaiški. Vieni šaltiniai teigia, kad jis liks Barselonoje, o kiti - kad išvyks.