carlosas bacca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carlosas bacca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carlosas bacca“.

Ispanijoje – „Barcelona“ pergalė ir „Atletico“ lygiosios

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Bilbao „Athletic“. 36-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 92-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Kitas Ispanijos futbolo milžinas Madrido „Atletico“ namie 1:1 (0:0) išsiskyrė su „Villarreal“. Šeimininkai pirmavo po Angelio Correa įvarčio (61 minutė). Rezultatą išlygino Carlosas Bacca (81 min.
2017-10-29

Italijos grandų mūšyje – dramatiška „Juventus“ pergalė

Penktadienį Italijoje susitiko vietos futbolo grandai. Pergalę šventė Turino „Juventus“, namie 2:1 (1:1) nugalėjęs „Milan“. Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę, kai po Dani Alveso perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Mehdi Benatia (1:0). Svečiai rezultatą išlygino prieš pat pertrauką – 43-ąją minutę Gerardo Deulofeu perdavimu pasinaudojo Carlosas Bacca (1:1). Viskas išsisprendė per pridėtą laiką. 93-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo „Milan“ futbolininkas Jose Sosa.
2017-03-11

Kolumbijos futbolininkai pasipuošė „Copa America Centenario“ čempionato medaliais

Pietų, Centrinės ir Šiaurės Amerikos futbolo čempionato („Copa America Centenario“) medaliais po penkiolikos metų pasipuošė Kolumbijos rinktinė. JAV vykstančiose pirmenybėse 2001 metų Pietų Amerikos čempionai Kolumbijos futbolininkai šeštadienį mače dėl trečiosios vietos 1:0 (1:0) įveikė šeimininkę JAV komandą ir iškovojo bronzos apdovanojimus. Pergalingą įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Carlosas Bacca (31 min.