carli lloyd

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „carli lloyd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „carli lloyd“.

JAV moterų futbolo rinktinė pasidabino olimpiniais bronzos medaliais

JAV rinktinė olimpiniame moterų futbolo turnyre kovoje dėl trečiosios vietos po įnirtingos kovos 4:3 įveikė Australijos futbolininkes ir iškovojo bronzos medalius.  JAV rinktinę šiame susitikime į pergalę atvedė po dublį pelniusios Megan Rapinoe ir Carli Lloyd. Tuo tarpu ketvirtoje vietoje finišavusioms australėms įvarčius pelnė Sam Kerr, Caitlin Foord ir Emily Gielnik. JAV moterų rinktinė olimpinėse žaidynėse iškovojo medalius šeštą kartą.
2021-08-05

AP agentūra tenisininkę Sereną Williams paskelbė geriausia 2015 metų sportininke

AP agentūra geriausia 2015 metų sportininke paskelbė JAV tenisininkė Sereną Williams. Jau ketvirtą kartą šios agentūros geriausia metų sportininke išrinkta 34-erių amerikietė 2015-aisiais laimėjo atvirąsias Australijos ir Prancūzijos pirmenybes bei Vimbldono turnyrą, ir, prieš nesėkmę atvirajame JAV čempionate, iš eilės buvo laimėjusi keturis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrus. Metus ji baigė su 53 pergalėmis ir vos 3 pralaimėjimais.
2015-12-26

Pasaulio moterų futbolo čempionatą trečią kartą šalies istorijoje laimėjo JAV rinktinė

Jei jūs iš tų, kurie mano, kad moterų futbolas – neįdomus, tai jūs tikrai nematėte pasaulio moterų futbolo čempionato finalo. Jame buvo įmušti net 7 įvarčiai, o vienas iš jų – net iš aikštės vidurio. Kanadoje pasibaigusių planetos moterų futbolo pirmenybių čempione trečią kartą šalies istorijoje tapo JAV rinktinė. Sekmadienį finale daugiau nei 53 tūkst.