caen

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „caen“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „caen“.

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

Prancūzijos čempionai atsiliko 0:2, bet laimėjo

Dramatišką pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo titulą ginantis „Monaco“. Jis sekmadienį savo aikštėje 3:2 (2:2) palaužė Liono „Olympique“. Svečiai pirmojo kėlinio viduryje buvo priekyje 2:0. 12-ąją minutę tiksliai smūgiavo Mariano, 27-ąją – Bertrandas Traore. „Monaco“ pirmojoje rungtynių dalyje išlygino rezultatą. 31-ąją minutę įmušė Keita Balde, 36-ąją – Radamelis Falcao. Kolumbietis pirmasis suskubo prie kamuolio, kai nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.
2018-02-05

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

N’Golo Kante geriausiu „Premier“ lygoje pripažino ir žurnalistai

Londono „Chelsea“ aikštės generolas N’Golo Kante laimėjo ir antrą asmeninį prizą. Prancūzas pripažintas geriausiu „Premier“ lygos žaidėju žurnalistų rinkimuose.
2017-05-08

Prancūzijos futbolo pirmenybių čempionas nelinkęs dalintis taškais su varžovais

Dvidešimt šeštą pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ligue 1) XXXIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą sezoną iš eilės ir šeštą kartą klubo istorijoje čempiono titulą jau užsitikrinęs „Paris St Germain“ (83 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Guingamp“ (39 tšk.) futbolininkus. Abiejų įvarčių autoriumi čempionų gretose tapo Lucas Moura (56 min. iš 11 m baudinio ir 71 min.
2016-04-10

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

Liono klubui nepavyko anksčiau laiko tapti Prancūzijos čempionu

Liono „Olympique“ klubui šeštadienį nepavyko užsitikrinti septintojo iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono titulo. Dvidešimties komandų turnyro lyderiai Liono futbolininkai XXXVII turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią „AS Nancy“ (60 tšk.) vienuolikę. Likus vienam turui Liono „Olympique“ klubas turi 76 taškus ir toliau dviem lenkia antroje vietoje esančią Bordo „Girondins“ komandą, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Sochaux“ ekipą.
2008-05-11

Bordo klubas įsitvirtino antroje Prancūzijos futbolo lygos vietoje

Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynėse Bordo „Girondins“ vienuolikė svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Stade Rennes“ ekipą ir, surinkusi 61 tašką, įsitvirtino dvidešimties komandų turnyro antroje vietoje. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alou Diarra (18 min.) ir Fernando (83 min.). Lygoje pirmauja septintojo šalies čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (67 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka „AS Nancy“ (52 taškai) futbolininkai.