bryanas rustas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bryanas rustas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bryanas rustas“.

„Penguins“ – per žingsnį nuo NHL čempionų titulo

Dvi iš eilės dvikovas laimėję ir NHL Stanley taurės finalo seriją išlyginę „Nashville Predators“ ledo ritulininkai priversti nuvyti karčią piliulę. Penktosiose serijos rungtynėse į savo aikštę grįžę „Pittsburgh Penguins“ tiesiog sutaršė varžovus 6:0, o tai reiškia, kad iki dar vieno triumfo jiems tetrūksta vienos pergalės.
2017-06-09

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.