brėmeno werder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brėmeno werder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brėmeno werder“.

Atliko dvigubai daugiau smūgių, tačiau pralaimėjo: „Bayern“ namuose krito prieš „Werder“

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 0:1 turėjo pripažinti Brėmeno „Werder“ futbolininkų pranašumą. Jensas Stage‘as 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas Manuelis Neueris. Mitchellas Weiseris 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau M.Neueris sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.
2024-01-21

„Bundesliga“ sezono pradžia: Kane'as Vokietijoje debiutavo įvarčiu

Pergalingai naująjį Vokietijos „Bundesliga“ sezoną pradėjo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 nugalėjo Bremeno „Werder“ ekipą. Puikias rungtynes sužaidė „Bayern“ naujokas Harry Kane‘as, kuris 4-ą minutę aikštės viduryje sužaidė puikią kombinaciją su Leroy‘umi Sane, o šis greitą ataką užbaigė tiksliu smūgiu į kairį vartų kampą. Pats H.Kane‘as pasižymėjo 74-ą minutę, kai įvartį pelnė greitoje atakoje iš maždaug 11 metrų atstumo.
2023-08-19

Dar vieną pergalę iškovojęs „Bayern" sutvirtino Vokietijos čempionato lyderio poziciją

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. Benjaminas Pavardas 21-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Jiri Pavlenka. Christianas Grossas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Tikslaus perdavimo sulaukęs Sadio Mane 56-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.
2023-05-06

„Bayern“ ir „Borussia“ klubai iškovojo pergales Vokietijoje

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus. Thomas Mulleris 41-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Kingsley Comanas 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Serge’as Gnabry 73-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. ***** Tuo ...
2023-02-11

„Bundesliga“ viršūnėje ir toliau puikuojasi „Bayern“: namų rungtynėse įmušė šešis įvarčius

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6 – 1 sutriuškino Brėmeno „Werder“ futbolininkus. Jamalis Musiala 6-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0. Anthony Jungas 10-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Ericui Maximui Choupo-Motingui 17-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas nepakito.
2022-11-09

Paaiškėjo du Vokietijos futbolo taurės turnyro pusfinalio dalyviai

Pirmosios vietas 2015-2016 metų Vokietijos futbolo taurės (DFB Pokal) turnyro pusfinalyje užsitikrino Brėmeno „Werder“ ir Dortmundo „Borussia“ komandos. Brėmeno „Werder“ futbolininkai svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipą, o praėjusio sezono šio turnyro finalininkė Dortmundo „Borussia“ vienuolikė išvykoje tokiu pat rezultatu – 3:1 (2:1) įveikė „VfB Stuttgart“ klubą.
2016-02-10

„Bundesliga“ pirmenybėse pergales iškovojo „Werder“ bei „Bayer“ klubai

Lėverkuzeno  „Bayer“ bei Brėmeno „Werder“ klubai namie iškovojo pergales. Lėverkuzeno komanda namie 3-2 įveikė Diuseldorfo „Fortuna“ klubą rezultatu 3-2, o Bremeno ekipa namie 2-1 pranoko „Mainz“ futbolininkus.  „Aspirinai“ tris taškus išplėšė besibaigiant mačui. „Bayer“ ekipai pergalingą įvartį 86-ą minutę pelnę Andzej Bodzekas. Po šios pergalės „Bayer“ su  18 taškų pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.
2012-11-04

„Bundesliga“: „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ iškovojo įtikinamas pergales

Miuncheno „Bayern“ nacionaliniame čempionate nestabdo apsukų. Bavarai išvykoje 2:0 įveikė vieną neparankiausių čempionato ekipų Bremeno „Werder“ ekipą. „Bayern“ pranašumą įgijo tik besibaigiant mačui. 81-ą minutę Luizas Gustavo išvedė svečius į priekį, o dar po kelių minučių bavarų naujas Mario Mandzukičius padvigubino rezultatą. Čempionų titulą ginantis Dortmundo „Borussia“ klubas namie 5:0 sumindė Monchengladbacho „Borussia“ komandą.
2012-09-29

„Bundesliga“ čempionatą Dortmundo „Borussia“ pradėjo pergale

Vokietijos futbolo čempionė Dortmundo „Borussia“ pergalingai pradėjo 2012/2013 metų  futbolo čempionatą. Pirmose „Bundesliga“ varžybose  Dotrtmuno klubas 2-1 įveikė Bremeno „Werder“ ekipą. Geriausiu praėjusio sezono futbolininku pripažintas Marko Reusas 11-ą minutę išvedė „Borussia“ į priekį. Antrame kėlinyje „Werder“ legionierius Theodoras Gebre Selassie 75-ą minutę išlygino rezultatą, o 81-ą Mario Goetze vėl sugrąžino  persvarą čempionų titulą ginančiai ekipai.
2012-08-25

Oficialu: Mesutas Ozilas tapo „Real“ žaidėju

Madrido „Real“ klubas oficialiai įsigijo Brėmeno „Werder“ saugą Mesutą Ozilą. Tiksli 21-ų metų futbolininko perėjimo suma nėra skelbiama, tačiau, spėjama, kad ji siekia apie 15 mln. eurų. Šią vasarą vykusiame Pasaulio čempionate sužibėjęs saugas buvo siejamas su daugeliu Europos komandų – „Manchester United“, „Chelsea“, FC „Barcelona“, Milano „Inter“, Turino „Juventus“ ir kt.