bradas olesonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bradas olesonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bradas olesonas“.

Gražiose, bet nieko nelėmusiose rungtynėse – „Barca“ pergalė

Ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Ispanijoje pergalę iškovojo „Barcelona“. Katalonai 76:71 (23:13, 17:19, 18:22, 18:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Šeimininkai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. „Barca“ mačą pradėjo 10:0 (2 minutė). Šią persvarą Ispanijos ekipa išlaikė ilgą laiką. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje „Maccabi“ priartėjo iki minimumo (32:33 – 18 min.). Katalonai turėjo iniciatyvą ir po pertraukos.
2017-03-31

„Barcelona“ ekipa turės tris savaites verstis be Olesono

Bradas Olesonas Barselonos „Barcelona“ klubui negalės padėti bent tris savaites. 31 metų 191cm ūgio gynėjas rungtyniauti negalės dėl patirtos čiurnos traumos. Šiame Eurolygos sezone amerikietis vidutiniškai renka po 8,3 taško, atkovoja po 2 kamuolius bei atlieka po 2,3 rezultatyvaus perdavimo. Eurolygos TOP 16 etape Olesonas spėjo sužaisti tik vienerias rungtynes. Mače su Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas metė 100% taiklumu pelnė 5 taškus (1/1 tritaškis, 2/2 baudos metimai) bei atkovojo 1 kamuolį.
2015-01-13

R. Seibutis Ispanijoje debiutavo sėkmingai

Pirmąsias kontrolines rungtynes besirengdama naujam sezonui sužaidė Bilbao „Basket“ ekipa, su kuria dvejų metų sutartį neseniai pasirašė lietuvis Renaldas Seibutis. Nors pirmose rungtynėse „Basket“ 77:80 (21:22, 28:16, 16:16, 13:26) nusileido Madrido „Fuenlabrada“ komandai, lietuvis savo komandai surinko 9 taškus ir šioje kategorijoje nusileido tik Luke'ui Reckeriui (18 tšk.) bei Quincy Lewisui (10 tšk.). „Fuenlabrada“ gretose išsiskyrė Bradas Olesonas, kurio sąskaitoje 25 taškai.