bologna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bologna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bologna“.

Italijoje – triuškinanti Turino „Juventus“ pergalė

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 sutriuškino „Bologna“ futbolininkus.   Filipas Kostičius 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Dušanas Vlahovičius 59-ąją minutę galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Arkadiušas Milikas 62-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. „Juventus“ su 13 taškų Ital...
2022-10-03

Titulą ginantis „Inter“ Italijoje gavo skaudų smūgį

Italijos futbolo čempionai Milano „Inter“ patyrė itin skaudų smūgį Bolonijoje, kai 1:2 pralaimėjo vietos „Bologna“ klubui. „Inter“  gerai pradėjo mačą ir 3-iąją minutę po Ivano Perišičiaus įvarčio pirmavo. Vis dėlto šeimininkai 28-ąją minutę rezultatą išlygino, o artėjant mačui prie pabaigos 81-ąją minutę Nicola Sansone išvedė šeimininkus ir į priekį po to, kai tiesiog nedovanotinai suklydo „Inter“ vartininkas.
2022-04-28

„Juventus“ vos išsigelbėjo prieš devyniese rungtyniauti likusią „Bologna“

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „Bologna“ futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1. Marko Arnautovičius 52-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bologna“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Alvaro Morata 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Adama Soumaoro 84-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.
2022-04-16

„Inter“ 45 minutes aikštėje laukė varžovų, kad gautų techninę pergalę, tačiau ji gali būti panaikinta

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dėl COVID-19 protrūkių neįvyko keletas mačų, tačiau tokių atvejų reglamentas šioje lygoje yra toks keistas, kad ketvirtadienį teko išvysti ir absurdiškų vaizdų. „Bologna“ ketvirtadienį turėjo namuose susitikti su Milano „Inter“, bet dėl covid-19 protrūkio vietos valdžios atstovai uždarė komandą į karantiną, kuris truks nuo 7 iki 10 dienų.
2022-01-07

„AC Milan“ Italijoje sugrįžo į pergalių kelią

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus. Theo Hernandezas 12-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį. Zlatanui Ibrahimovičiui 26-ąją minute nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.
2021-01-30

Legendinis italas F. Inzaghi: „Su C. Ronaldo „Juventus“ yra stipriausia komanda Europoje“

Legendinis italų futbolininkas ir dabartinis „Bologna“ komandos treneris Filippo Inzaghi neabejoja – Cristiano Ronaldo perėjimas į „Juventus“ šią ekipą pavertė pačia pajėgiausia Europoje. Trečiadienio vakarą „Bologna“ susitiks būtent su dabartiniais Italijos čempionais, o F. Inzaghi savus gerbėjus įspėjo, kad jo vadovaujama komanda šįvakar kovos su geriausia ne tik Italijos, bet ir visos Europos komanda.
2018-09-26

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Sunkūs egzaminai prieš startą: „Premier“ lygos klubai žaidė draugiškas rungtynes

Prieš artėjantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną antradienį praktikavosi trys čempionate žaisantys futbolo klubai – Londono „Crystal Palace“ ir „West Ham United“ bei „Huddersfield Town“. Hadersfildo futbolininkai Vokietijoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Bologna“ – 2:1 (1:0). Anglijos komandą 8-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs australas Aaronas Mooy. 56-ąją minutę rezultatą išlygino Diego Falcinelli. „Huddersfield Town“ laimėjimą lėmė įvartis 90-ąją minutę.
2018-07-31

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.
2018-05-05

Italijoje – užtikrinta „Juventus“ pergalė ir dvejos nulinės lygiosios

Italijoje lengvą pergalę iškovojo titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis savo aikštėje 3:0 (1:0) sutriuškino Genujos „Sampdoria“ futbolininkus. 45-ąją minutę tikslus buvo Mario Mandžukičius, 60-ąją – Benediktas Howedesas, 75-ąją – Sami Khedira. Visiems trims futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Douglasas Costa. Kiti du svarbūs „Serie A“ mačai baigėsi be įvarčių.