blekaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „blekaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „blekaitytė“.

Europos žaidynės: imtynininkės Giedrės Blekaitytės kova dėl bronzos ir iš rankų išslydęs medalis

22 metų Giedrė Blekaitytė Europos žaidynių svorio kategorijos iki 60 kg mače dėl bronzos neatsilaikė prieš 18-metę Baltarusijos sportininkę Veraniką Ivanovą ir galutinėje įskaitoje užėmė penktąją vietą. Baltarusė pirma pelnė taškus. G.Blekaitytei pavyko rezultatą išlyginti (2:2), tačiau pergalei to būtų nepakakę, tad teko rizikuoti. "Viską dariau teisingai, tačiau ji labai sėkmingai kontratakavo", - paaiškino nesėkmingai susiklosčiusią dvikovos pabaigą Lietuvos sportininkė.
2015-06-16

Ko nepavyko vyrams, padarė moteris

Per žingsnį nuo medalio esančiai Giedrei Blekaitytei varžybų išvakarėse teko lieti prakaitą pirtyje, o arenoje - valytis kraują nuo pradrėksto skruosto. Be skambių taptautinių titulų bagažo į Baku atvykusi Giedrė Blekaitytė atsidūrė arčiausiai medalio tarp visų Europos žaidynėse jau startavusių lietuvių. Azerbaidžano sostinėje vykstančių Europos žaidynių moterų imtynių varžybose burtų dėka iškart į ketvirtfinalį patekusi 22 metų Lietuvos sportininkė kelią į pusfinalį prasiskynė savo jėgomis.
2015-06-15

Imtynininkė Giedrė Blekaitytė – Vokietijos „Grand Prix“ turnyro prizininkė

Dormagene vykusiame Vokietijos Grand Prix motenyre trečią vietą užėmė Giedrė Blekaitytė, praneša imtynes.lt Šiaulietė svorio kategorijos iki 60 kilogramų pirmoje imtyje įveikė turnyro šeimininkę Eveliną Neumann (3:0), tačiau vėliau rezultatu 0:4 pralaimėjo būsimai varžybų nugalėtojai Europos čempionei Anastasijai Hučru iš Baltarusijos. Imtyje dėl bronzos Giedrė rezultatu 6:5 pranoko Europos jaunimo čempionę ir pasaulio jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtoją Mariją Liulkovą iš Rusijos.
2015-05-25

G. Blekaitytė ir D. Domikaitytė – tarptautinio imtynių turnyro Baltarusijoje nugalėtojos

Laikantis pasiruošimo pagrindinėms metų varžyboms plano, šalies moterų imtynių rinktinės narės dalyvavo dviejuose tarptautiniuose turnyruose ir mokomojoje pasiruošimo treniruočių stovykloje, praneša imtynes.lt. Rygoje vykusiame tarptautiniame V.Freidenfeldo FILA turnyre Danutė Domikaitytė užėmė penktą vietą, o Giedrė Blekaitytė liko septinta. Varžybų rezultatu rinktinės treneriai liko nepatenkinti, nes aiškiai buvo matyti, kad merginos neišnaudojo savo turimo sportinio potencialo.
2012-04-04

D. Domikaitytė – moterų imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtoja

Lenkijoje vykusio tarptautinis moterų imtynių turnyro svorio kategorijos iki 65 kg nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Danutė Domikaitytė. Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinė finale įveikė šių metų Europos jaunių čempionę švedę Theresę Persson. Danutei taip pat pavyko aplenkti dar vieną Europos jaunių čempionato finalininkę vokietę Luzie Manzke. Svorio kategorijoje iki 65 kg dalyvavo 11 imtynininkių.
2011-12-15

Imtynininkė G. Blekaitytė – Lenkijos jaunimo čempionė

Siedliceje (Lenkija) vyko Lenkijos atviras jaunimo ir jaunių moterų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo 33 Lenkijos miestų komandos, taip pat rinktinės iš Baltarusijos ir Lietuvos, teigiama pranešime spaudai. Šiame čempionate Lietuvai atstovavo Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinės, Vijolių vid. mokyklos  sportinių klasių mokinės Danutė Domikaitytė, Kristina Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė.