basket hall

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „basket hall“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „basket hall“.

Jimmy Baronas: nesitikiu ypatingos „Lokomotiv“ sirgalių reakcijos

Krasnodaro ekipa – viena iš dviejų komandų Europos taurės turnyre iki šio nepatyrusių pralaimėjimo kartėlio. Trečiadienį rusus bandys nuliūdinti „Lietuvos ryto“ klubas, kuriam labai nedaug trūko pirmajame mače Vilniuje, kai buvo nusileista po pratęsimo.
2017-12-13

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje buvo pažemintas antrą kartą

Penktadienį, „Basket Hall“ arenoje įvyko Eurolygos turnyro, septintojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ (3/4) ir Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/1) klubų. Namuose žaidę „Lokomotiv“ krepšininkai sutriuškino kauniečius 80:50 (28:14, 25:3, 12:10, 15:23). Krasnodaro „Lokomotiv“ 80:50 Kauno „Žalgiris“ Rungtynių eiga: Ketvirtasis kėlinys: Nieko nebelemiančiame kėlinyje Krasnodaro krepšininkai gynyboje apsileido, o puolime nebesistengė perlipti per žalgiriečių galvas.