asmeninės savybės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asmeninės savybės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asmeninės savybės“.

Ką matote šiame paveikslėlyje? Štai, ką jis pasako apie jus

Tai, ką išvysite šiame paveikslėlyje, gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę. Taigi, atidžiai įsižiūrėkite į šį paveikslėlį ir pasakykite, kurį simbolį pastebėjote pirmiausiai. Paveikslėlyje yra keletas simbolių, kurie gali patraukti jūsų dėmesį: knyga, rožės, pasviręs kryžius, balionai, širdis, liūtas, besišypsantis veidas ir kaklaraištis,  rašoma „The Minds Journal“. Kurį simbolį pastebite pirmiausiai? Knyga Jei pirmiausia pastebėjote knygą, turite intuicijos dovaną.
2022-09-01

8 mokslo patikrinti būdai kaip pasirodyti labiau patraukliam

Kas daro žmones patrauklius? O kas darbo žmones labai, labai patrauklius? Yra labai sunku apibūdinti patrauklumą. Štai pavyzdžiui tokie veiksniai kaip žmogaus nuotaika, kultūra, kurioje jis augo, ir gebėjimas sutarti su kitais gali radikaliai paveikti žmogaus požiūrį į tai, kas yra seksualu, o kas – ne. Tačiau tyrėjai atrado tam tikrų bruožų, kurie suteikia žmogui daugiau žavesio. Jie taip pat gali būti vertingi norint suprasti, kaip pasaulis mato mus.
2021-04-05

Išsiaiškino, kaip ieškantieji darbo šiemet gundė darbdavius

Pristatydami save galimam darbdaviui lietuviai šiemet itin dažnai minėjo atsakomybę, patirtį ir sugebėjimus. O vardydami asmenines savybes daugiausiai gyrėsi, kad yra komunikabilūs, darbštūs ir sąžiningi. Tokias išvadas padarė specialistų paieškos portalo cvmarket.lt specialistai, išanalizavę motyvacinius laiškus, kuriuos ieškantys darbo įkėlė per 2016-uosius. „Pateik savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, ir aš pasakysiu, ar kviesiu tave pokalbio dėl darbo.
2016-12-21

Psichologė pataria: renkantis specialybę, reikia įsiklausyti ne tik į protą, bet ir į jausmus

Artėjanti vasara – apsisprendimo metas abiturientams ir kitiems, besiruošiantiems rinktis mokymosi įstaigas. Teiravomės Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Ugdymo mokslų fakulteto Psichologijos katedros docentės Julitos Navaitienės, kaip abiturientams, pasimetusiems specialybių gausoje, pasirinkti tinkamą specialybę? Doc.
2014-06-18

Jūs, socialiniai tinklai ir jūsų darbdavys

Samdant darbuotojus daugelis šiuolaikinių organizacijų vis didesnį dėmesį kreipia į kandidatų dalyvavimą socialiniuose tinkluose, rašo BBC. Ši taktika gali būti naudojama norint atskleisti galimą taktiškumo stoką arba bandant įvertinti tikrąją kandidato vertę.
2012-11-05

Pašaukimas būti politiku: kaip išsirinkti geriausią iš geriausių?

Iki šiol daugelyje rinkimų į Seimą tarp rinkėjų vyravo skundai ir neviltis, kad nėra ką rinkti, neturime sąžiningų kandidatų, tiesos ir teisingumo vertybes branginančių partijų. Šį kartą pokyčio troškulio banga iškelia ir siūlo daug naujų alternatyvų tiek tarp partijų, tiek tarp individualių kandidatų.

Kas penktas vokietis A. Merkel vadina nemoteriška

Kas penktas vokietis savo šalies kanclerę Angelą Merkel vadina nemoteriška, parodė žurnalo „Brigitte“ užsakymu atlikta apklausa. Tik 18 proc. respondentų teigė, kad kanclerė tipiškai moteriškai rodo jausmus. Paklausti apie kanclerės savybes, 92 proc. vokiečių nurodė, kad ji yra „ambicinga“. 80 proc. vadina ją „tvirtai stovinčia ant žemės“. Trečdalis vokiečių (34 proc.) teigiamai atsakė į klausimą, ar A. Merkel jiems yra pavyzdys. Rytuose šis proc. buvo 47, o Vakaruose – 31 proc.
2012-07-02

Kaip sutelkti dėmesį?

Šis straipsnis yra paremtas 1977-iais metais išleista knygele „Menas būti savimi“, kurią parašė gydytojas ir psichiatras Vladimiras Levis. Jo plunksnai taip pat priklauso plačiai žinomos knygos „Minties medžioklė“ bei „Aš ir mes“. Knygą Lietuvoje išleido buvusi leidykla „Mokslas“. Iš šios knygos skaitytojas sužino, kaip valdyti savo vidines būsenas, joje atskleidžiamos protingo pasitikėjimo savimi paslaptys.
2012-04-22

M. Lučinas: darbuotojų lojalumą galima išugdyti

Lietuvoje viešėjęs garsus estų fenotipologas Markas Lučinas su „Ekonomika.lt“ skaitytojais dalijasi įžvalgomis, kaip fenotipologijos žinias pritaikyti versle ieškant patikimų partnerių, lojalių darbuotojų. Ar galima fenotipologijos žinias pritaikyti versle? Išmokti galima – tai nėra problema. Pavyzdžiui, jauniausias mano mokinys buvo devynerių, vyriausias – septyniasdešimt trejų. Fenotipologiją galima panaudoti visur, pavyzdžiui, versle renkantis partnerį ar darbuotojų.
2012-02-03

Trys lyderystės bruožai

Garsus JAV verslo konsultantas ir knygų autorius Džimas Kolinsas kartu Kalifornijos universiteto profesoriumi Mortenu Hansenu nutarė išsiaiškinti, kokių lyderio savybių labiausiai reikia chaotiškame ir nežinomybės pilname pasaulyje? Jie analizavo lyderių, kurie sėkmės susilaukė nežinomybe pasižyminčiose rinkose, pvz., biotechnologijos, asmeniniai kompiuteriai, oro linijos, puslaidininkių gamyba.
2011-12-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų